» » Кислота при схудненні
  • автор: admin  
  • (23-09-2016, 07:09)   
  •   0   
  •  83 
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2016-09/kislota-pri-shudnenn_921.jpeg-->Кислота при схудненні
Деякі люди знають, наскільки корисною може бути кислота для схуднення. Точніше, це відноситься до деяких харчових речовин, що належать до класу кислот і володіють цінними властивостями, завдяки яким вони надають позитивний вплив на організм.

Ліпоєва кислота для схуднення


Дана речовина являє собою натуральний антиоксидант, який здатний швидко і без особливих зусиль з вашого боку розщеплювати жирові відкладення в організмі, переводячи їх в енергію.
Тіоктова, або ліпоїдная кислота, для схуднення та збереження здоров'я просто незамінна. Вона природним чином впливає на обмін речовин, не порушуючи його, а плавно прискорюючи. Тому всі системи організму продовжують працювати у звичному режимі, не відчувають стресу і перевантажень. Зайва вага йде поступово і при цьому не повертається назад.
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2016-09/kislota-pri-shudnenn_372.jpeg-->Кислота при схудненні

Тіоктова кислота, яку приймають у вигляді біодобавок, має натуральне походження. Це не синтетична речовина, тому у нього практично немає протипоказань і побічних ефектів. Отже, ліпоїдная кислота безпечна для здоров'я.

Глутамінова кислота для схуднення


Ця речовина є однією з незамінних амінокислот, що виходять в склад білка і є будівельним матеріалом для клітин. Глутамінова кислота необхідна для нормальної роботи мозку, також вона входить до складу плазми крові, стимулює обмінно-окислювальні процеси, відповідає за розщеплення вуглеводних сполук, оптимізує відновні процеси.
Схуднути глутамінова кислота допомагає тим, хто віддає перевагу спалювати калорії в спортзалі . Вона підвищує витривалість організму під час тренувань, збільшує швидкість виведення продуктів розпаду клітин, прискорює ріст м'язової тканини, знижує ризик появи перевантажень.
загрузка...
Написати Вконтакте