Дієти
Вітаміни від втоми і слабкості
23.09.2016 831 0 admin

Вітаміни від втоми і слабкості

Здорове харчування
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2016-09/vtamni-vd-vtomi-slabkost_351.jpeg-->Вітаміни від втоми і слабкості
Стреси, постійний недосип, порушення режиму, неправильне харчування, різні захворювання, усе це і багато іншого може призвести до занепаду сил і зниження працездатності. Дуже багато жінок сьогодні страждають від постійної втоми і слабкості, тому іноді слід починати прийом вітамінів , які допоможуть впоратися з цим станом.

Вітаміни для жінок від втоми і слабкості


Для початку слід зазначити, що крім вітамінів, щоб поліпшити свій стан, необхідно ще і змінити спосіб життя, налагодити режим, переглянути раціон харчування і т. д., тоді дія будь-яких вітамінів буде більш ефективним. Отже, тепер поговоримо про те, які вітаміни необхідні, щоб позбутися від слабкості і втоми:

 • Вітаміни групи В . Їх нестача позначається на слабкості м'язів, призводить до порушення в роботі серця, з'являється млявість, сонливість. Позбутися від занепаду сил допоможе фолієва кислота, цей недорогий вітамін допомагає при запамороченні і задишки, позбавляє від слабкості, втоми, бере участь у кровотворенні і як, напевно, всім відомо просто необхідний для вагітних жінок.

 • Вітамін С . Доступним для кожної людини буде аскорбінова кислота, вона впливає на поліпшення працездатності, додає сил, зміцнює імунітет. Вітаміни групи допомагають позбутися від слабкості, апатії , знімають втому. До речі, велику кількість вітаміну С міститься в цитрусових, тому не забувайте про апельсини і лимони.

 • Вітамін А . Цей вітамін підвищує стійкість організму до вірусних захворювань, усуває хронічну втому, позбавляє від сонливості, покращує настрій.


 • Щоб підтримувати свій організм в нормальному стані, позбавитися від хронічної втоми, стресів і слабкості, забути про сонливість і занепад сил, бажано приймати всі ці вітаміни в комплексі з необхідними мінералами.
  Сьогодні в аптеках можна знайти достатню кількість хороших вітамінних препаратів, розглянемо найбільш дієві з них:

 • Комплекс «Селмевит» . У його складі 16 основних мінералів і вітамінів, які допомагають при сильної слабкості організму, зниження працездатності.

 • «Ревьен» . Даний препарат направлений на усунення втоми, допомагає повернути сили, підбадьоритися, позбавляє від стресового стану, усуває проблеми зі сном.

 • «Біон 3» . У складі комплексу знаходяться необхідні речовини, що підтримують імунітет, усувають безсилля, рятує від хронічної втоми. До речі, цей комплекс може «похвалитися» наявністю корисних біфідо – і лактобактерій.

 • «Дуовіт» . Цей вітамінний комплекс був створений спеціально для жінок, особливо він підійде молодим мамам, бізнес-леді і всім, хто перебуває і працює в умовах систематичного стресу і підвищеної стомлюваності. Корисні речовини, що входять до складу цього препарату підтримують жіночий організм, допомагають боротися зі стресами, справлятися з втомою, слабкістю і апатією.

 • «Пантокрин» . Численні дослідження довели, що речовини, що входять до складу даного вітамінного комплексу чудово допомагають підвищити розумову і фізичну працездатність. Однак варто поставитися до цього препарату уважно, справа в тому, що вітаміни можуть спровокувати сильну алергію, тому перш ніж його приймати проконсультуйтеся з лікарем.

 • «Берокка Плюс» . В склад входять в основному вітаміни групи В і А, а значить цей препарат підсилює захисні функції організму, позбавляє від втоми, усуває безсилля і підвищує працездатність.


 • Вітаміни від втоми і слабкості
  Ознаки нестачі заліза в організмі жінки Ознаки нестачі заліза в організмі жінки
  Продукти, які ми споживаємо, як правило, містять вітаміни і корисні макро - і мікроелементи, які надають позитивний вплив на наше здоров'я. Кожен з
  Вітаміни для волосся і нігтів Вітаміни для волосся і нігтів
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2016-09/vtamni-dlya-volossya-ngtv_951.jpeg-->Для підтримки краси волосся і нігтів, необхідно не тільки проводити
  Вітаміни для пам'яті і роботи мозку дорослим Вітаміни для пам'яті і роботи мозку дорослим
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2016-09/vtamni-dlya-pamyat-roboti-mozku-doroslim_771.jpeg-->Якщо нашому мозку не вистачає вітамінів, то він починає
  Кислота при схудненні Кислота при схудненні
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2016-09/kislota-pri-shudnenn_921.jpeg-->Далеко не всі знають, що існують корисні харчові кислоти, здатні допомогти
  Спортивні вітаміни для жінок Спортивні вітаміни для жінок
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2016-09/sportivn-vtamni-dlya-zhnok_321.jpeg-->Існують спеціальні спортивні вітаміни для жінок, які дозволяють
  Які вітаміни для енергії і бадьорості краще? Які вітаміни для енергії і бадьорості краще?
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2016-09/yak-vtamni-dlya-energyi-badorost-krasche_731.jpeg-->Якщо ви стали помічати за собою, що швидко втомлюєтеся,
  [vk]
  Войти через:
  [/vk] [vk][/vk] [odnoklassniki][/odnoklassniki] [facebook][/facebook] [mailru][/mailru] [google][/google] [yandex][/yandex] [vk]
  [/vk]