» » Спортивні вітаміни для жінок
 • автор: admin  
 • (23-09-2016, 07:06)   
 •   0   
 •  338 
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2016-09/sportivn-vtamni-dlya-zhnok_321.jpeg-->Спортивні вітаміни для жінок
Для повноцінного функціонування організму потрібні вітаміни, мінерали та інші поживні елементи, а особи, які займаються спортом, пов'язаних з великими фізичними навантаженнями, потребують цих мікроелементах подвійно. Існують спеціальні спортивні вітаміни для жінок, про яких і піде мова в цій статті.

Які вітаміни пити при фізичних навантаженнях?


Серед найбільш популярних можна виділити:

 • Вітрум Перфоменс . Цей вітамінно-мінеральний комплекс підвищує тонус і життєву енергію організму. У ньому цінні елементи збалансовані самим ідеальним чином. Крім того, препарат збагачений екстрактом женьшеню, який відомий своїм стимулюючим властивістю. При прийомі Вітрум Перфоменс підвищуються захисні сили організму, усуваються наслідки стресу і втоми, а також негативного впливу навколишнього середовища. Завдяки цим вітамінам можна утримувати концентрацію уваги на найвищому рівні.

 • Витрус Суперстресс . Рекомендований при підвищених навантаженнях як розумових, так і фізичних. Ці вітаміни для жінок з спортивного харчування надають тонізуючий ефект і допомагають організму справлятися з щоденними стресами, якими і є підвищені фізичні навантаження. При щоденному прийомі одного драже зміцнюється нервова система, прискорюються процеси відновлення нервових клітин, обміну речовин . З їх допомогою можна боротися з синдромом хронічної втоми.

 • Доппельгерц Женьшень Актив . До вітамінів, рекомендованим до прийому при спортивних навантаженнях, відносять Доппельгерц Женьшень Актив. Цей комбінований препарат чинить тонізуючу дію на організм. Активні добавки в його складі стимулюють розумову і фізичну активність, підвищують витривалість і надають загальнозміцнюючий ефект. Крім того, можна відзначити гонадотропну та антидіуретична дія цього препарату.

 • Мульти-табс Інтенсив . При фізичних навантаженнях дуже важливо
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2016-09/sportivn-vtamni-dlya-zhnok_342.jpeg-->Спортивні вітаміни для жінок
  приймати вітаміни для серця. Цей комбінований препарат просто незамінний в період активних тренувань, дозволяючи підтримати серце і всю систему кровообігу в цілому. Він підвищує опірність організму в період гострих і хронічних захворювань, допомагає справлятися зі стресом. Бере участь у білковому, вуглеводному і жировому обмінах, допомагає швидше відновитися після тренувань.


 • Ось такі спортивні вітаміни. Однак у будь-якому випадку перед прийомом рекомендується проконсультуватися зі своїм лікарем.
  загрузка...
  Написати Вконтакте