» » У продуктах міститься вітамін К?
  • автор: admin  
  • (23-09-2016, 07:05)   
  •   0   
  •  89 
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2016-09/u-produktah-mstitsya-vtamn-k_231.jpeg-->У продуктах міститься вітамін К?
Вітамін К є незамінним корисним речовиною, його недолік може привести до серйозних захворювань, наприклад, таких, як різні недуги печінки. Тому дуже важливо знати, в яких продуктах міститься вітамін К і включити їх в свій раціон харчування.

Продукти, що містять вітамін К


Цей мікроелемент у значній кількості є в таких продуктах як зелений горошок, брокколі , шпинат, салат, зелені помідори, цибуля порей і банани. Регулярно вживаючи в їжу перераховані овочі і фрукти, можна не тільки нормалізувати рівень цього мікроелемента в організмі, але ще і зміцнити імунну систему, адже вони містять велику кількість вітамінів інших груп. Рекомендується їсти згадані овочі сирими, так як вітамін К частково руйнується у продуктах харчування, що пройшли термічну обробку.
До продуктів, в яких міститься вітамін К, відносяться і курячі яйця, тільки пам'ятайте, що в них також є чимало холестерину , тому не варто вживати більше 2-3 яєць у тиждень дорослій людині, і не перевищувати норму в 1-2 яйця для підлітка. В іншому випадку, організму можна принести більше шкоди, ніж користі.
Любителі горіхів і сухофруктів можуть заповнити дефіцит цього мікроелемента, якщо будуть їсти кешью, чорнослив і волоські горіхи, адже вони теж мають в своєму складі чимала кількість цього вітаміну. Лікарі радять вживати приблизно 20-30 г кешью або волоських горіхів в день, цього буде цілком достатньо для того, щоб заповнити недолік цього мікроелемента. Для любителів чорносливу норма вживання цього продукту в день складає від 30 до 70 р.
Якщо говорити про те, в яких м'ясних продуктах вітаміну К міститься досить багато, то не можна не згадати печінку. Приготовлена свиняча або яловича печінка є джерелом цього мікроелемента, страви з неї варто хоча б раз в тиждень, так як крім цього вітаміну в них міститься залізо, калій і магній, які необхідні нашому організму для нормального функціонування.
Соєве масло, риб'ячий жир і висівки теж мають в своєму складі вітамін Що Ці продукти можна знайти практично в будь-якій аптеці, тому можна просто купити капсули з тим же риб'ячим жиром і пити їх.

Для чого корисний вітамін К?


Цей жиророзчинний мікроелемент допомагає зміцнювати стінки кровоносних судин, роблячи їх більш еластичними. Тому препарати з цим вітаміном часто прописують людям, які або перенесли хірургічне втручання або готуються лягти на операцію. Беручи вітамін К, можна в значній мірі знизити ризик виникнення внутрішньої кровотечі після оперативного втручання.
Також лікарі стверджують, що дефіцит вітаміну К може призвести до виникнення онкологічних захворювань органів шлунково-кишкового тракту. В цілях профілактики рекомендується хоча б два рази на рік приймати препарати, що містять цей мікроелемент, наприклад, риб'ячий жир.
Варто відзначити, що кальцій не може засвоїтися, якщо у людини спостерігається дефіцит вітаміну К, тому при перших ознаках його недоліку варто відвідати лікаря і почати прийом препаратів, які порекомендує фахівець. До ознак дефіциту вітаміну К відносяться низька згортання крові, виникнення анемій, швидке утворення гематом навіть при незначних ударах по силі або пошкодженнях. Самостійно приймати аптечні препарати не рекомендується, точно виявити недолік цього мікроелемента можна лише за допомогою аналізу крові, тому слід при підозрі на дефіцит вітаміну відвідати лікаря і пройти обстеження.
У продуктах міститься вітамін К?
загрузка...
Написати Вконтакте