Дієти
Селен для організму жінки
23.09.2016 922 0 admin

Селен для організму жінки

Здорове харчування
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2016-09/selen-dlya-organzmu-zhnki_211.jpeg-->Селен для організму жінки
В організмі людини в середньому міститься приблизно 10-14 мг селену, який сконцентрований в різних внутрішніх органах. Добова норма селену для жінок становить 70-100 мг, але навіть, незважаючи на такий мінімум, величезна кількість людей відчуває дефіцит цього мікроелементу, а це призводить до виникнення серйозних проблем зі здоров'ям. Найкраще селен засвоюється в організмі в тому випадку, якщо він поєднується з вітаміном Е .

Для чого потрібен селен в організмі жінки?


Хоч в організмі і міститься невелика кількість цього мікроелемента, його роль дуже велика. У чому полягає користь селену для організму жінки:

 • Позитивно позначається на роботі нервової системи, сприяє нормалізації емоційно-психологічного стану, що корисно при частих стресах.

 • Сприятливо впливає на стан волосся і шкіри, що дуже важливо для представниць прекрасної статі. Якщо виникла нестача селену в організмі жінки, то її локони перестають рости, а ще з'являється лупа.

 • Необхідний мікроелемент для підтримки правильної роботи щитовидної залози.

 • Сприяє зміцненню захисних функцій організму, що дозволяє ефективніше боротися з вірусами та інфекціями.

 • Мікроелемент є антиоксидантом, який бореться з вільними радикалами, а значить, сповільнюються процеси старіння, і підтримується еластичність шкіри.

 • Має антиоксидантні здібності, завдяки чому зменшується ризик виникнення патологічних змін в клітинах. Селен захищає ДНК і сприяє синтезу здорових клітин.

 • Користь селену для жінок також полягає в тому, що він поліпшує обмін речовин і протистоїть відкладенню жирових відкладень.

 • Необхідний для вагітної жінки, оскільки він захищає організм жінки, а також сприяє правильному розвитку плоду, а ще зменшує ризик виникнення викидня і розвитку патологій у плоду.

 • Важливий для правильної роботи серцево-судинної системи і при його недоліку збільшується ризик розвитку захворювань серця. Вченими доведено, що при регулярному надходженні в організм мікроелемента на 70% знижується ризик їх виникнення.

 • Завдяки протизапальним властивостям допомагає мікроелемент впоратися із запальними процесами, а також він знижує ризик виникнення таких захворювань, як артрит і коліт.

 • Важлива властивість мікроелемента – він пригнічує негативну дію цвілі і запобігає її розмноження.

 • Має здатність відновлювати клітини печінки і підшлункової залози.


 • Для організму жінки селен має тільки одне протипоказання, яке пов'язане з надходженням цього мікроелемента у великих кількостях. Надлишок проявляється при вживанні неорганічних форм, що знаходяться в медичних препаратах. У такому разі селен є токсичним для організму.
  Недолік селену виникає,
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2016-09/selen-dlya-organzmu-zhnki_142.jpeg-->Селен для організму жінки
  якщо добова норма становить 5 мг. В такому випадку людина відчуває постійну втому і слабкість, а також у нього знижується зір. Ще на шкірі з'являється роздратування і відчувається біль у м'язах. До того ж відбувається збільшення рівня холестерину в крові.
  На завершення хотілося б сказати про продукти, в яких міститься селен. Важливо включити їх в свій раціон, щоб отримувати необхідну добову норму. Багаті цим мікроелементом такі продукти: риба і морепродукти , злаки, субпродукти, гриби, насіння, часник і мигдаль. Варто зазначити, що зазначені продукти по можливості краще всього їсти в сирому вигляді, оскільки після термічної обробки кількість корисної речовини істотно знижується.
  Ознаки нестачі заліза в організмі жінки Ознаки нестачі заліза в організмі жінки
  Продукти, які ми споживаємо, як правило, містять вітаміни і корисні макро - і мікроелементи, які надають позитивний вплив на наше здоров'я. Кожен з
  Функції вітаміну С Функції вітаміну С
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2016-09/funkcyi-vtamnu-s_241.jpeg-->Для нормальної роботи організму велике значення мають корисні речовини, які
  Для чого потрібен вітамін Е? Для чого потрібен вітамін Е?
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2016-09/dlya-chogo-potrben-vtamn-e_921.jpeg-->З цієї статті ви дізнаєтесь кому корисний вітамін Е, як він впливає на
  Для чого організму потрібен селен? Для чого організму потрібен селен?
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2016-09/dlya-chogo-organzmu-potrben-selen_931.jpeg-->Селен – життєво необхідний організму елемент, про користь якого
  Продукти, що містять хром Продукти, що містять хром
  Хром – один з тих мікроелементів, які містяться у нашому організмі, а також надходять з тих продуктів, які ми використовуємо в харчуванні. Незважаючи
  Баночки з вічною молодістю: огляд кращих anti-age продуктів Баночки з вічною молодістю: огляд кращих anti-age продуктів
  Вік – страшне слово для жінки. Але як продовжити молодість? Проблема зовсім не в цифрах, а в явних ознак вікових змін. Шкіра втрачає колишню
  [vk]
  Войти через:
  [/vk] [vk][/vk] [odnoklassniki][/odnoklassniki] [facebook][/facebook] [mailru][/mailru] [google][/google] [yandex][/yandex] [vk]
  [/vk]