» » Які вітаміни в груші?
  • автор: admin  
  • (23-09-2016, 06:59)   
  •   0   
  •  70 
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2016-09/yak-vtamni-v-grush_961.jpeg-->Які вітаміни в груші?
Цей фрукт володіє солодким і насиченим смаком, до того ж ціна його в магазинах часто є цілком прийнятною, тому немає нічого дивного, що його можна часто зустріти на наших столах. Але, перш ніж вживати в їжу ці плоди, давайте розберемося, які вітаміни є в груші і всім фрукт принесе користь.

Які вітаміни містяться в груші?


В цьому фрукті є вітаміни групи В , які необхідні для нормального функціонування нервової системи людини. В одному фрукті ви знайдете мікроелементи В1 В2 В5 В6 і В9 саме ці речовини потрібні для розвитку нервових волокон і їх роботи. Крім того, дані вітаміни у складі груші знаходяться в досить великій кількості, наприклад, мікроелемента В1 міститься 002 мг, а В5005 мг.
В ягодах також є вітаміни Е, С і А, вони необхідні для підтримання імунної системи організму, підвищення тургору шкіри та зміцнення стінок кровоносних судин.
Вітаміни, що містяться в груші, допомагають позбутися депресії, знижують негативний вплив хронічного стресу на організм і уповільнюють старіння шкіри. Саме з цих причин лікарі рекомендують вживати цей фрукт тим, хто постійно відчуває себе втомленим або не може дозволити собі проводити хоча б годину в день на свіжому повітрі.
Але, користь груші полягає не тільки у вітамінах, але і в мінералах, які присутні в її складі. У фрукті можна знайти калій, кальцій, фосфор, залізо , кремній, сірку і магній, причому, цих мінералів у плодах міститься досить багато. Перераховані речовини допомагають підвищити гемоглобін, покращують обмін речовин, зменшують набряки, сприяє нормалізації роботи кишечника, збільшуючи його перистальтику.

Якого вітаміну в груші найбільше?


Найбільше в цьому плоді міститься вітаміну С, в одному плоді середнього розміру ви знайдете 4 мг цієї речовини. Звичайно, порівняно з цитрусовими, кількість аскорбінової кислоти в груші складно назвати значним, але для тих людей, які не можуть їсти апельсини або лимони з-за алергії, ці фрукти є просто порятунком. З'їдаючи всього 2-3 груші в день, можна не боятися дефіциту вітаміну З, а значить, забути про застуди і ГРЗ.
Друге місце в цьому списку займає вітамін Е, його в груші міститься 04 мг. Вітамін Е не дарма називають речовиною краси, він допоможе зберегти гладкість шкіри і запобігає її передчасному старінню.
Які вітаміни в груші?
загрузка...
Написати Вконтакте