» » Які вітаміни в редисці?
  • автор: admin  
  • (23-09-2016, 06:59)   
  •   0   
  •  276 
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2016-09/yak-vtamni-v-redisc_501.jpeg-->Які вітаміни в редисці?
Знайомий практично кожній людині овоч - частий гість на наших столах, тому дізнатися, які вітаміни є в редисці буде дуже корисно, адже тільки так можна визначити, чи варто купувати її і вживати в їжу.

Які вітаміни містяться в редисці?


Насамперед варто згадати вітаміни групи В у 100 г редиски міститься приблизно 004 мг вітаміну В2 і близько 03 мг В3. Також, відповідаючи на питання, якими багата вітамінами редиска, не можна не згадати і аскорбінову кислоту, в цьому овочі на 100 г її припадає приблизно 25 мг, а це досить суттєва цифра. Вживати редис в їжу рекомендується тим, хто не хоче хворіти на грип або застуду, і бажає зміцнити свій імунітет. Корисний салат з даного овоча і тим, хто дотримується суворої дієти, вітаміни групи допоможуть запобігти випадання і витончення волосся, тобто усунуть проблему, з якою стикаються багато тих, що худнуть люди, а також сприятимуть підвищенню тургору шкіри.

Які ще вітаміни та мінерали містить редиска?


У цьому овочі міститься досить багато калію, який у поєднанні з уже згаданими вітамінами групи В сприяє зміцненню серця і судин. Редис рекомендують їсти чоловікам, адже саме сильна стать найбільш схильний до розвитку різних захворювань серцево-судинної системи, регулярно вживаючи редис можна значно знизити ризик виникнення інфаркту та інсульту.
Є в редисці і така речовина, як фосфор, необхідний для волокон, нервової тканини. Його кількість на 100 г приблизно дорівнює 44 мг, тому лікарі радять з'їдати в день приблизно 50-70 г редиски.

Які вітаміни знаходяться в соку редиски?


Багато людей вважають за краще робити з цього овоча сік, і це дуже розумно. Змішавши в рівних частках сік редиски, в якому будуть міститися такі вітаміни С і Е, з соком моркви та буряка можна забезпечити організм всіма необхідними корисними елементами. Лікарі рекомендують пити таку суміш вранці, так людина зможе наситити організм такими мікроелементами як, калій, фосфор , кальцій, пектинові речовини, вітаміни А, В, D.
До речі, в редисці містяться ще й ефірні олії, які перешкоджають розвитку різних інфекцій, тому салати з даного овоча і соки з нього буде корисно вживати в сезон, коли лютують застуда та грип, а також тим, хто страждає від стану хронічної втоми і хоче зміцнити імунну систему.
Які вітаміни в редисці?
загрузка...
Написати Вконтакте