» » Для чого потрібен вітамін Е?
  • автор: admin  
  • (23-09-2016, 06:59)   
  •   0   
  •  128 
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2016-09/dlya-chogo-potrben-vtamn-e_921.jpeg-->Для чого потрібен вітамін Е?
Вітамін Е по іншому називається вітаміном «краси». Саме завдяки цьому чудовому вітаміну жінки можуть похвалитися гарними шовковистим волоссям, гладкою, сяючою шкірою. Однак, найчастіше вітаміну Е недостатньо для повноцінної роботи організму. Щоб зрозуміти для чого ще потрібен цей вітамін, необхідно знати, що він відповідає не тільки за красу шкіри і волосся.
Цей воістину чарівний вітамін допомагає організму протистояти самим різним недугам. Він робить тканини внутрішніх органів еластичнішими, сприяє швидкому загоєнню ран і рубців. При його регулярному споживанні знижується ризик утворення інфарктів. Серцевий м'яз зміцнюється, мозок і інші органи краще насичуються киснем.
Вітамін Е полегшує згортання крові, також при достатній кількості вітаміну в організмі знижується ризик розвитку катаракти і глаукоми. Утворення тромбів знижується в рази.
Слід розуміти, що вітамін Е необхідний всім категоріям: дорослим, дітям і літнім людям. Говорячи про те, для чого вітамін Е потрібен літньому організму - в першу чергу, сприяє насиченню мозку киснем, завдяки цьому поліпшується стан пам'яті, людина в літньому віці менше втомлюється, знижується ризик підвищення артеріального тиску, а це в свою чергу запобігає розвиток інсультів.

Для чого вітамін Е потрібен жінкам?


Насамперед, він уповільнює процеси старіння, що для жінок дуже значимо. Існує безліч кремів з вітаміном Е, які призначені саме для запобігання утворення зморшок.
Крім того, він зміцнює внутрішні статеві органи, стінки матки, судини, що сприяє кращому виношування вагітності. При досягненні жінкою клімаксу, допомагає знімати неприємні симптоми такі, як дратівливість, сухість піхви, припливи і ін.
Після народження дитини вітамін Е допомагає жіночому організму швидше відновити втрачені сили і енергію.

Для чого потрібен вітамін Е при вагітності?


Саме вітамін Е допомагає жінці зберегти вагітність на ранніх термінах, при загрозі викидня завжди призначають додатковий прийом цього вітаміну. Також, він допомагає знімати ознаки токсикозу, судоми в ногах.
Говорячи про те, навіщо потрібен вітамін Е чоловікам, перш за все, він знижує ризик виникнення інфарктів і інсультів, а також утворення тромбів. Більш того, він благотворно впливає на статеві органи чоловіка, підвищує рівень тестостерону, покращує потенцію.
Для чого потрібен вітамін Е?
загрузка...
Написати Вконтакте