» » Продукти, В яких багато вітаміну В?
  • автор: admin  
  • (23-09-2016, 06:55)   
  •   0   
  •  110 
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2016-09/produkti-v-yakih-bagato-vtamnu-v_281.jpeg-->Продукти, В яких багато вітаміну В?
Вітамінна група складається з восьми складових, кожна з яких є вкрай важливою для нашого здоров'я. Завдяки вітаміну В може нормально функціонувати наша печінка, нервова система, органи зору. Також не обійтися без вітамінної групи тим, хто хоче нормалізувати свій обмін речовин і поліпшити роботу органів травлення.
В деякій мірі важливість питання, продукти, в яких багато вітаміну В, може бути занижена твердженням вчених, що людський організм може виробляти даний елемент власними силами. Але, як показали численні дослідження, обсяг такої самостійної виробітку є недостатнім.
Продукти, що містять вітамін B1
Особливо часто дефіцит цього елемента спостерігається при тривалому дотриманні низькокалорійної дієти. Найбільш багатим джерелом В1 як не дивно, є пророслі зерна пшениці. Також його багато в печінці і висівках. Якщо вам сподобаються насіння соняшнику, то нестачі в цьому елементі ви не відчуєте.
В обов'язковому порядку кожен раціон повинен мати такі складові: квасоля, картопля, житній хліб, гречана каша . Що важливо, В1 – водорозчинний вітамін, тому його надлишок вам нічим не загрожує.
Продукти з вітаміном B2
Величезна кількість цього вітаміну можна знайти в горіхах. Також горіхи можна цілком замінити крупами, хоча в них набагато менший рівень В2.
Якщо ви сидите на овочевій дієті, то заради цього елемента варто звернути свою увагу на капусту і болгарський перець. Що потрібно знати, ці овочі треба намагатися вживати в сирому вигляді. Якщо вибирати з фруктів, то В2 багато в абрикосах.
У яких продуктах міститься вітамін B3?
Цей вітамін ще називають нікотиновою кислотою. Для його заповнення в організмі потрібно приділяти достатню увагу бобових, горіхів, твердого сиру, петрушці, финикам. Також його ще досить багато і в продуктах тваринного походження: птиці, яловичині, яйцях.
Дуже важливо стежити за тим, щоб не було передозування цим елементом. Це може порушити нормальну роботу печінки і, в підсумку, ви почнете відчувати хронічну нудоту, з'явиться відчуття спеки, шкіра стане сухою, цілком можливі напади аритмії.
У яких продуктах вітамін B5?
Особливо багато цього елемента в печінці, але її вживання цілком можна замінити продуктами рослинного походження. Так, В5 також багато в грибах, зеленому горосі, кукурудзі і горіхах.
Майте на увазі, що цей вітамін дуже швидко руйнується під дією високих температур. Що цікаво, його також багато в спиртному, снодійне і кофеїн .
Продукти багаті вітаміном B6
Досить складно припустити дефіцит B6 в організмі, так як цей поширений елемент часто зустрічається як в продуктах рослинного походження, так і тварини.
Вітаміну В6 багато в зелених овочах, томатах, цвітній капусті, бананах, картоплі, крупах, рибі, м'ясі, молоці.
У яких продуктах вітаміни групи B9?
Цей елемент в достатній кількості міститься в дріжджах, бобових, буряку, моркви і борошні грубого помелу. Що стосується продуктів тваринного походження, то В9 багато в печінці, ікрі, жовтку і сирі.
Цікаво те, що організм здатний накопичувати цей елемент, тому, якщо ваша дієта на короткочасний проміжок часу виключає вживання вищезазначених продуктів, то в цьому немає нічого страшного.
У яких продуктах В12?
Важливо знати, що продукти і рослини не здатні власними силами синтезувати цей елемент для своїх потреб. Але різні тварини можуть накопичувати його в своїх тканинах, тому вкрай важливо, щоб у вашому раціоні присутня яловичина, баранина, свинина і м'ясо птиці.
Продукти, В яких багато вітаміну В?
загрузка...
Написати Вконтакте