» » Які вітаміни для енергії і бадьорості краще?
 • автор: admin  
 • (23-09-2016, 06:55)   
 •   0   
 •  224 
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2016-09/yak-vtamni-dlya-energyi-badorost-krasche_731.jpeg-->Які вітаміни для енергії і бадьорості краще?
Причиною появи хронічної втоми, сонливості, занепаду сил нерідко буває авітаміноз. Щоб виправити ситуацію, слід знати, які краще вживати вітаміни для енергії та бадьорості і в якій формі.

Головні вітаміни для енергії для жінок


Як правило, нестачу біологічно активних речовин, прекрасні дами найсильніше відчувають в кінці зими – початку весни. А адже весняної деколи так хочеться розквітнути по-справжньому, стати більш життєрадісною і красивою. Тому дуже багатьох жінок цікавить питання, які вітаміни пити навесні для енергії.
Головним джерелом сил у цей період є вітамін С він же відповідає за позитивний настрій і підвищений життєвий тонус. Наступний у списку – вітамін А, який вважається відмінним антиоксидантом, він буквально омолоджує жіночий організм і змушує відчувати себе бадьорою і енергійною. Ще один важливий вітамін В1 який позитивно впливає на стан нервової системи, позбавляючи нас від апатії і депресії, сонливості і уповільнених розумових реакцій. Інший вітамін групи В – коензим R, або вітамін В7 який регулює вуглеводний обмін і сприяє перетворенню харчових сполук в енергію. Замикає список вітамін Д – він допомагає швидко відновлювати сили, відповідає за гарний кровообіг, внаслідок якого органи забезпечуються необхідною кількістю кисню і працюють з максимальною віддачею.

У яких продуктах можна знайти вітаміни для підвищення тонусу і енергії?


Почати боротьбу з авітамінозом варто зі зміни свого раціону харчування. По-перше, нам буде необхідно якомога більше свіжих овочів і фруктів – природних джерел аскорбінової кислоти і вітаміну А . По-друге, в меню обов'язково потрібно включити жирну морську рибу, печінку, яйця, молочні продукти – в них містяться вітаміни Д і вітамін В7. А вітаміну В 1 найбільше в горіхах, бобових, висівках.

Спеціальні вітаміни для підтримки енергії


Можна також використовувати вітаміни для тонусу і енергії для жінок, представлені у вигляді спеціальних фармацевтичних комплексів. Найбільш популярними серед них є:

 • «Алфавіт-енерджі» - показаний в рамках загальної вітамінної терапії;

 • «Вітрум - енерджі» - допомагає впоратися з хронічною втомою;

 • «Динамазан» - дає заряд енергії на весь день;

 • «Дуовіт для жінок» - створений спеціально для зміцнення жіночого здоров'я;

 • «Допель Герц Енерготонік» - допомагає справлятися з підвищеними навантаженнями.


 • Які вітаміни для енергії і бадьорості краще?
  загрузка...
  Написати Вконтакте