» » Які вітаміни краще брати для імунітету дорослим?
 • автор: admin  
 • (23-09-2016, 06:53)   
 •   0   
 •  238 
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2016-09/yak-vtamni-krasche-brati-dlya-muntetu-doroslim_731.jpeg-->Які вітаміни краще брати для імунітету дорослим?
Які вітаміни краще брати для імунітету дорослим – дуже важливе питання для тих дам, які всерйоз стурбовані власним здоров'ям і зовнішнім виглядом. Їм необхідно точно знати, на які саме вітаміни варто звернути пильну увагу і постаратися як можна швидше заповнити виниклий дефіцит.

Головні вітаміни для підвищення імунітету у дорослих


Зміцненню природних захисних сил людини сприяють, насамперед, вітаміни Д, Е, бета-каротин (особлива форма вітаміну А), аскорбінова кислота (вітамін С) і два з вітамінів групи В – нікотинова кислота, або В3 і В6. Якщо мова йде про вітаміни для імунітету жінки, то в пріоритеті знаходиться класична четвірка: А, З, Е, Д, але по можливості прекрасні дами не повинні позбавляти себе і інших мікроелементів.
Кожен із зазначених елементів впливає на імунітет по-своєму, тому так важливо, щоб вони надходили в організм одночасно, а не окремо. А це можливо лише за умови дотримання режиму і збалансованого меню. Звертаючись до конкретних характеристик кожного вітаміну, слід зазначити, що:

 • бета-каротин крім загальнозміцнюючої дії на імунну систему, також оптимізує обмінні процеси, поліпшує роботу серця, сприяє нормальній виробленню гормонів, допомагає організму боротися з інфекціями, знижує ризик появи онкології;

 • аскорбінова кислота відповідає за регенерацію клітин, зміцнює стінки судин, знижує ризик атеросклерозу, сприяє більш швидкому відновленню організму після хвороб;

 • вітамін Д безпосередньо відповідає за утворення нових імунних клітин, які замінюють старі і нездатні до ефективної роботи; ще він зміцнює кісткову тканину, м'язи, забезпечує нормальне функціонування органів репродуктивної системи;

 • вітамін Е сприяє ефективному засвоєнню вітаміну А, знижує руйнівну дію вільних радикалів, покращує стан всіх тканин організму, сприяє омолодженню, уповільнює процес появи зовнішніх вікових ознак.


 • Де містяться вітаміни, що підвищують імунітет дорослому?


  Зрозуміти, що вашому імунітету не вистачає вітамінів, досить просто. Про це красномовно повідають швидка і хронічна втомлюваність, спалахи дратівливості, поява висипки, лущення на шкірі, набряків, діарея або, навпаки, постійні запори, нігті, випадають волосся, задишка, м'язові спазми. Починати боротися з цими негативними явищами потрібно з дієти, адже самі хороші і корисні вітаміни для імунітету знаходяться у здорової, натуральної їжі. Сюди відносяться овочі, субпродукти, нежирне м'ясо і жирна риба, горіхи , зелень, оливкова олія. Дуже гарною підмогою стануть лікувальні чаї з шипшини, імбиру, з лимонними часточками і медом.

  Які аптечні вітаміни для імунітету краще?


  Вирішити проблему можна за допомогою комплексних фармацевтичних препаратів, які зручні для прийому і мають оптимальний склад, що включає в себе і вітаміни, і мікроелементи. Жінки можуть приймати стандартні полівітамінні комплекси, наприклад, «Супрадін енерджі», «Центрум», «Вітрум енерджи», «Алфавіт» та ін. А можуть спробувати спеціальні жіночі вітаміни: «Дуовіт для жінок», «Комплівіт Сяйво», «Перфектил» . Однозначно сказати, які з цих комплексів краще, не можна, адже організм кожної жінки унікальний і може по-різному відреагувати на прийом тих чи інших препаратів. Але в будь-якому випадку, призначати аптечні вітаміни повинен лікар, приймати їх самостійно, без консультації у спеціаліста, не рекомендується.
  Які вітаміни краще брати для імунітету дорослим?
  загрузка...
  Написати Вконтакте