» » Які вітаміни в кропі?
  • автор: admin  
  • (23-09-2016, 06:53)   
  •   0   
  •  86 
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2016-09/yak-vtamni-v-krop_741.jpeg-->Які вітаміни в кропі?
Цю зелень додають в багато страви, вона не тільки смачна, але й корисна, в цьому можна не сумніватися, адже про наявність вітамінів в кропі давно відомо більшості людей.

Які вітаміни містяться в кропі?


У складі кропу є вітамін С, в 100 г зелені міститься близько 100 мг цієї речовини, а також бета-каротин. Завдяки наявності даних мікроелементів, ця трава допомагає зміцнити імунітет, відновити організм після простудних захворювань і уникнути зараження ГРЗ. Говорячи про те, які вітаміни є в кропі, не можна не згадати речовина, яку в народі прозвали генератором молодості, тобто вітамін Е. Звичайно, його зелені міститься набагато менше, ніж уже згаданих мікроелементів, але все ж кількість цієї речовини досить велика, на 100 г трави припадати приблизно 1 мг. Включивши в свій раціон харчування цю зелень, ви сприяєте збереженню пружності шкіри і зменшуєте ймовірність раннього виникнення зморшок.
Говорячи про те, які ще вітаміни містить кріп, не можна не згадати вітаміни групи В . Ці речовини допомагають нормалізувати обмінні процеси, підвищують загальний тонус організму, 100 г зелені знаходиться близько 1 мг даних мікроелементів. Вживаючи в їжу кріп можна відновити роботу нервової системи, зміцнити серцево-судинну систему і навіть позбавитися від проблем з травленням. Все це можливо завдяки наявності вітамінів групи В у цій зелені.
Є у складі кропу і калій – речовина, необхідне для нормальної роботи серцевого м'яза. Цю зелень рекомендують їсти тим, хто активно займається спортом або відновлюється після інфарктів. Не обов'язково з'їдати її багато, достатньо навіть додати 100 г трави в салат або інше блюдо, цього цілком вистачить, щоб отримати потрібну кількість вітамінів і мікроелементів.
Які вітаміни в кропі?
загрузка...
Написати Вконтакте