» » У яких продуктах міститься вітамін В17?
  • автор: admin  
  • (23-09-2016, 06:51)   
  •   0   
  •  150 
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2016-09/u-yakih-produktah-mstitsya-vtamn-v17_551.jpeg-->У яких продуктах міститься вітамін В17?
Речовина, про який ми розповімо в цій статті, викликає суперечки вже більше 60 років, адже офіційна медицина та вчені говорять про те, що В17 зовсім не є вітаміном, а навпаки, досить небезпечне для здоров'я біохімічне з'єднання. Однак, нетрадиційна медицина називає В17 мало не панацеєю від багатьох хвороб, наприклад, таких як рак. Кому вірити у цьому питанні, вирішувати тільки вам, ну а про те, в яких продуктах міститься вітамін В17 ви зможете дізнатися з нашої статті.

Де міститься вітамін В17?


Для початку варто відзначити той факт, що чим точно не міститься вітамін В17 так це в продуктах тваринного походження. Ви точно не знайдете його в м'ясі, ні в рибі, тому якщо ви є прихильником офіційної медицини, можете їсти ці продукти без усякого побоювання. А ось тепер поговоримо про те, де міститься вітамін В17 і в яких продуктах його можна знайти.
Лідируючу позицію у списку продуктів, що містять цю речовину займає гіркий мигдаль, друге і третє місце ділять між собою кешью і чорнослив з кісточками. З'їдаючи ці горіхи і сухофрукти, ви отримуєте досить велика кількість В17 тому навіть фахівці нетрадиційної медицини закликають не вживати більше 100 г продуктів. Можна знайти спірний вітамін і в овочах, він є шпинаті, крес-салаті , зеленому горошку і квасолі. Правда, його кількість у цих продуктах досить не велике, тому і прихильники офіційної науки можуть їсти їх без всяких побоювань.
Найбільша кількість речовини перебувати в кісточках абрикосів і яблук, представники нетрадиційної медицини запевняють, що слід їсти їх для позбавлення від різних недуг. Слідувати їх рекомендаціям, вирішувати можете тільки ви самі, але пам'ятайте, що лікарі застерігають лікуватися таким способом, так як це може призвести до отруєння.

В яких травах міститься вітамін В17?


В даний час цю речовину виявлено в конюшині і траві сорго, з останнього рослини отримують сироп, який і народна медицина рекомендує вживати. Конюшина ж використовують дещо іншим способом, свіже рослина треба вичавити так, щоб вийшов сік, який слід пити. Також ви можете спробувати заварити конюшиновий чай, робиться це аналогічно з приготуванням трав'яних напоїв. Тільки пам'ятайте, що пити ці настої рекомендує неофіційна медицина, тому розумніше буде до їх вживання порадитися з лікарем.
У яких продуктах міститься вітамін В17?
загрузка...
Написати Вконтакте