» » Які вітаміни в зеленому луці?
  • автор: admin  
  • (23-09-2016, 06:51)   
  •   0   
  •  137 
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2016-09/yak-vtamni-v-zelenomu-luc_381.jpeg-->Які вітаміни в зеленому луці?
Страви різних країн містять такий компонент як зелений лук, який додає їжі деяку пікантність. Тому багато людей включають його у свій раціон харчування, навіть не замислюючись про те, які вітаміни є в зеленому луці і про користь цієї зелені. Але щоб більш грамотно підходити до питання складання меню, давайте все ж поцікавиться тим, яку користь може принести цибулю і чи варто його їсти.

Які вітаміни містяться в зеленому луці?


У цій зелені ви знайдете чимало відомої всім аскорбінової кислоти , допомагає відновити імунну систему організму і швидше позбутися від наслідків простудних захворювань. Вміст вітаміну С в зеленому луці робить його прекрасним засобом профілактики грипу та ГРЗ, тому його радять їсти тим, хто змушений контактувати з вже хворіють людьми, це допоможе не заразитися.
Є в даній зелені і вітаміни А, і В, які сприяють зміцненню кісткової і м'язової тканини, допомагають нормалізувати роботу нервової системи, відновити зір і навіть налагодити процеси травлення. Кількість цих речовин в луці досить велике, тому навіть з'їдаючи від 50 до 100 г даній зелені на добу, ви принесете своєму організму істотну користь.
Говорячи про те, якими багатий вітамінами зелений лук, не можна не згадати і токоферол, тобто вітамін Е, який також називають ще й стимулятором молодості. Наявність даного мікроелемента в зелені досить велике, тому навіть незначна кількість її в раціоні харчування допомагає зменшити ймовірність виникнення ранніх ознак старіння. Вітамін Е необхідний ще й для того, щоб в організмі протікали нормально багато міжклітинні процеси, при його нестачі можуть початися серйозні проблеми зі здоров'ям, додаючи цибулю страви ви виключаєте цей ризик.
У зеленій цибулі є не тільки вітаміни, але і мінерали, такі як фосфор , калій, цинк і магній. При нестачі цих речовин в організмі починають руйнуватись нігті, зменшується тургор шкіри і посилюється випадання волосся, включивши в свій раціон харчування зелень, ви уникнете появи цих проблем, і збережете не тільки хороше самопочуття і бадьорість, але і молодість. Необхідні згадані мікроелементи і для зміцнення серцево-судинної системи і нормалізації роботи клітин мозку, доведено, що нестача того ж фосфору може призвести до погіршення пам'яті і уповільнення процесів мислення.
Які вітаміни в зеленому луці?
загрузка...
Написати Вконтакте