» » Які вітаміни в нектарин?
  • автор: admin  
  • (23-09-2016, 06:43)   
  •   0   
  •  176 
Які вітаміни в нектарин?
Влітку на прилавках магазинів з'являється багато різних фруктів, в тому числі і персики і нектарини, які улюблені багатьма людьми. Ці ароматні і солодкі фрукти приваблюють людей не тільки своїм чудовим смаком, але і тим, що в них міститься маса корисних речовин. Наявність вітамінів в нектаринах робить їх чудовим десертом, який не тільки сподобається і дорослим і дітям, але і допоможе зміцнити імунітет .

Які вітаміни є в нектарин?


В цьому фрукті ви знайдете вітаміни А, Е, і С, всі вони необхідні для нормального функціонування системи організму. Вітамін С допомагає зміцнити імунітет, підвищує опірність організму до різних шкідливих бактерій та вірусів, допомагає знизити ймовірність появи таких недуг як стоматит. Вітаміни А і Ті необхідні тим, хто піклується про красу і молодість своєї шкіри, вони підвищують тургор епідермісу. Але, перераховані речовини це далеко не все, чим багатий цей плід, і До – ось які вітаміни ще містяться в нектарин. Група сприяє нормалізації роботи шлунково-кишкового тракту, а вітамін К, необхідний для синтезу білків в організмі.
Вітаміни у персиках і нектаринах
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2016-09/yak-vtamni-v-nektarin_152.jpeg-->Які вітаміни в нектарин?
містяться в досить великій кількості, звичайно, з'ївши один плід добову норму цих речовин ви не отримаєте, але якщо щодня будете балувати себе 2-3 плодами, то можете з легким серцем забути про прийом тих Бадів і добавок, які продаються в аптеках і приймаються в період авітамінозу. Фахівці рекомендують з'їдати хоча б 1-2 плода в день дорослим, і від 05 до 1 фрукта дітям, звичайно, тим, у кого є алергія на нектарини або персики, краще утриматися від їх вживання. Більш того, в цих фруктах є мінерали, клітковина і органічні кислоти, тому, вживаючи їх, ви також зможете заповнити дефіцит цих речовин.
загрузка...
Написати Вконтакте