» » Піридоксин - це вітамін?
  • автор: admin  
  • (23-09-2016, 06:43)   
  •   0   
  •  87 
Піридоксин - це вітамін?
Багато людей хотіли б знати, який це вітамін, піридоксин, і навіщо він потрібен. Для того, щоб розібратися в цьому питанні, давайте трохи поговоримо про історію відкриття цього вітаміну і його властивості.

Що це за вітамін піридоксин?


Піридоксин – це вітамін В6 відкритий він був зовсім випадково в 20 роках минулого століття. Особливістю даної речовини є те, що воно абсолютно не накопичується в організмі людини, через 6-8 годин після прийому цього вітаміну, він повністю виводиться.
Піридоксин, або вітамін В6 дуже важливий, його рекомендують приймати жінкам, так як саме він бере участь у нормалізації гормональних процесів. Особливо часто прописують даний препарат тим, хто хоче завагітніти або вже готується стати мамою, так як при нестачі піридоксину або вітаміну В6 в організмі вагітної жінки починають відбуватися процеси, які можуть призвести до викидня.
Чоловікам прийом цього вітаміну теж показаний, адже вчені довели, що речовина здатна усувати негативні наслідки стресів і недосипання, тому препарати з ним прописують і тим, хто страждає від хронічної втоми або підвищених фізичних та розумових навантажень.
Однак, не варто думати, що
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2016-09/pridoksin-ce-vtamn_402.jpeg-->Піридоксин - це вітамін?
можна постійно приймати вітамін В6 його передозування може вкрай негативно позначитися на здоров'ї тих, хто страждає від ниркової недостатності. Справедливості заради, необхідно відзначити, що перенаситити організм даними речовиною дуже складно, але все ж такі випадки були зафіксовані.
Недолік піридоксину можна заповнити, якщо регулярно вживати в їжу червоні сорти риби, м'ясо біле або червоне, сир, курячі яйця, бобові і брюссельську капусту . У цих продуктах міститься велика кількість вітаміну В6 тому рекомендується їсти кожен з них хоча б 1-2 рази на тиждень.
загрузка...
Написати Вконтакте