» » Які вітаміни в голубиці?
 • автор: admin  
 • (23-09-2016, 06:42)   
 •   0   
 •  54 
Які вітаміни в голубиці?
Лохина росте в багатьох частинах північного півкулі, як правило, ближче до півночі. Вітаміни, які містить в собі ця ягода, різноманітні і володіють різними властивостями.

Які вітаміни і мікроелементи в голубиці? • Вітамін С і кальцій . В голубиці знаходиться велика кількість вітамінів і мікроелементів, але вміст у ній вітаміну С і кальцію перевищує інші. Так, на 100 грам ягід доводиться по 16 мг кожного з цих елементів. Вітамін С і кальцій необхідні людині для зміцнення організму в цілому та окремих його частин зубів, сухожиль, судинної системи. Також кальцій є головним будівельним елементом для формування і зміцнення кісткової системи. А Вітамін С необхідний людині при застуді, так як він послаблює дію вірусних клітин.

 • Фосфор . У вітамінний склад лохини також входить велика кількість фосфору – 13 мг на 100 грам ягід. Цей елемент позитивно впливає на мозкову і м'язову діяльність, тому що бере участь у виробництві енергії. Крім того, фосфор бере участь практично у всіх реакціях, що відбуваються в організмі. Особливо він важливий для синтезу і обміну білків. Також, з'єднуючись в кальцій, фосфор благотворно впливає на міцність і здоров'я кісток і зубів.


 • Які ще вітаміни містяться в голубиці?


  Приблизно рівну кількість вітамінів В1 В2 РР і А містяться в голубиці. Кожного елемента налічують приблизно по 25 мг на 100 грам. Вітаміни В1 і В2 відповідають за нормальну роботу організму в цілому, покращують обмін речовин. Вітамін А підвищує імунітет і опірність до інфекцій, а в з'єднанні в вітаміном В2
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2016-09/yak-vtamni-v-golubic_102.jpeg-->Які вітаміни в голубиці?
  добре впливає на зір, підвищує його гостроту.
  Вітамін РР, який теж міститься в плодах малини, теж грає важливу роль в організмі. Науково доведено, що він запобігає перетворення нормальних клітин у ракові. Крім того, благотворно впливає на шлунково-кишковий тракт і забезпечує хороший зір.
  Лохина – один з найважливіших продуктів, повний вітамінів, які всебічно підтримують організм. Її вживання допоможе звести до мінімуму проблеми із зором і підвищити загальний тонус організму.
  загрузка...
  Написати Вконтакте