» » Які вітаміни в ожині?
  • автор: admin  
  • (23-09-2016, 06:42)   
  •   0   
  •  215 
Які вітаміни в ожині?
Ожина росте в багатьох регіонах Росії і сусідніх країн і знайома, мабуть, кожному людині. Крім приголомшливого смаку в ожині міститься велика кількість вітамінів і мікроелементів, корисних для організму людини.

Які ж вітаміни містяться в ожині?


Насамперед, ожина багата вітамінами А і С. Вітамін С допомагає зміцнити імунітет і покращити здоров'я, а вітамін А благотворно впливає на зір і буде дуже корисна тим, кому часто доводиться напружувати очі. Екстракт ожини часто міститься у засобах для поліпшення зору в поєднанні з іншими корисними рослинами.
Ще ожина може похвалитися вмістом вітамінів Е, В1 В2 і РР. Якщо говорити про мікроелементах, то в цій ягоді можна знайти калій, магній, фосфор, марганець і мідь.
Чому ожина корисна при застуді?
Напевно не всі знають, які вітаміни містить у собі ожина, і чим вони корисні при вірусних захворюваннях. Ця ягода, як і малина, може служити жарознижуючим засобом, тому відвар з листя ожини п'ють при застуді. Важливо заварювати цей відвар водою, температура якої не вище 70 градусів – в іншому випадку він втратить всі цілющі властивості. Крім жарознижувальних властивостей ожина знімає запалення і допомагає організму відновитися.
Вплив ожини на організм людини
Відвар з цієї ягоди не шкідливий нікому, адже її лікувальні і відновні властивості не обмежуються тільки лікуванням застуди. Справа в тому, що вітаміни, що знаходяться в ожині , здатні полегшити життя людям, які страждають захворюваннями жовчного міхура, шлунка і кишечника. Ця ягода покращує метаболізм і дає легкий проносний ефект.
Згідно з науковими дослідженнями, ожина допомагає регенерувати клітини крові, уповільнює старіння. Існує навіть переконання про те, що вона допомагає боротися з онкологічними захворюваннями і відновлює клітини організму.
Таким чином, очевидно, що ожина – не тільки смачна ягода, але також володіє рядом лікувальних та цілющих властивостей, які необхідні людині.
загрузка...
Написати Вконтакте