» » Чим корисна аскорбінова кислота?
  • автор: admin  
  • (23-09-2016, 06:36)   
  •   0   
  •  96 
Чим корисна аскорбінова кислота?
Організму для нормальної роботи необхідно отримувати різні вітаміни, мінерали та інші речовини. Вітамін С або аскорбінова кислота є важливою речовиною для правильного протікання різних процесів в організмі і роботи систем.

Чим корисна аскорбінова кислота?


Це речовина людина отримує завдяки вживання певних продуктів харчування, а також беручи спеціальні вітамінні комплекси. Варто зауважити, що багато людей відчувають дефіцит аскорбінової кислоти.
Вітамін С – потужний антиоксидант, необхідний для стабілізації окислювально-відновних реакцій. Допомагає він позбавитися від холестеринових бляшок і вільних радикалів. Корисні властивості аскорбінової кислоти полягають у її здатність зміцнювати імунітет, допомагаючи організму справлятися з вірусами та інфекціями. Вітамін С при регулярному надходженні сприяє регенерації сполучної та кісткової тканини.

Чим корисна аскорбінова кислота з глюкозою?


Сьогодні в аптеках можна придбати вітамін С, що входить в різні комплекси, що дозволяє розширити і підвищити дію речовин. Аскорбінова кислота з глюкозою допомагає зміцнювати захисні функції організму і нормалізувати обмінні процеси. Такий тандем запускає процеси регенерації шкіри й сприяє відновленню сил, тому його рекомендовано приймати при посилених розумових і фізичних роботах.

Чим корисна аскорбінова кислота після бігу?


Люди, які посилено займаються спортом, неодмінно повинні приймати вітамін С, оскільки ця речовина запускає відновні процеси і покращує стан зв'язок і сухожиль. Для людей, що займаються пауерліфтингом, аскорбінова кислота корисна тим, що вона підвищує рівень тестостерону і зменшує кількість кортизолу в крові, який, як відомо, уповільнює м'язовий зростання.
загрузка...
Написати Вконтакте