» » У яких продуктах міститься магній В6?
  • автор: admin  
  • (23-09-2016, 06:34)   
  •   0   
  •  2365 
У яких продуктах міститься магній В6?
Люди, які неправильно харчуються, часто страждають від браку корисних речовин, що в результаті стає причиною виникнення різних проблем зі здоров'ям. Якщо людина часто впадає в депресію, є нервовим, страждає від безсоння і анемії, то в такому разі можна говорити про брак в організмі вітаміну В6 і магнію, тому важливо споживати продукти, багаті цими речовинами. Вони краще всього працюють в тандемі, оскільки при недостатній кількості магнію вітамін В6 погано поглинається клітинами організму, а сам вітамін сприяє розподілу мінералу всередині клітин і перешкоджає його швидкому виведенню. До того ж при правильному поєднанні ці речовини знижують ризик утворення каменів у нирках. Складайте своє меню так, щоб у нього входили продукти, які містять вітамін В6 і магній.

У яких продуктах міститься магній В6?


Для початку розберемося, які функції виконують ці речовини для організму. Вітамін В6 є важливою речовиною для протікання хімічних реакцій обміну білків і жирів. Ще він необхідний для вироблення гормонів і гемоглобіну. Вітамін В6 необхідний для правильної роботи центральної нервової системи. Тепер про корисні властивості магнію, який важливий для правильного протікання обмінних процесів передачі нервових імпульсів і м'язової роботи. Крім цього, цей мінерал бере участь в обмінних процесах, синтезі білків, а ще він нормалізує рівень холестерину і впливає на роботу нервової, імунної та серцево-судинної системи.
Для правильної роботи організму, необхідно вживати продукти, що містять магній і вітамін В6 . Почнемо з мінералу, який у великих кількостях міститься в мигдалі, так на 100 г доводиться 280 мг. Містять багато магнію горіхи кеш'ю, шпинат, боби і банани, а також сухофрукти. Можуть не турбуватися про дефіцит магнію люди, які люблять какао. Щоб наситити організм вітаміном В6 необхідно включати у своїй раціон наступні продукти харчування: часник, фісташки, насіння соняшнику, яловичу печінку і кунжут. Варто сказати про те, що це корисна речовина не руйнується повністю при термічній обробці, але його знищує сонячне світло.
Важливо не тільки знати, які продукти з магнієм і вітаміном В6 корисно їсти, але і необхідну добову норму. Жінки повинні отримувати в добу приблизно 2 мг вітаміну В6 і 310-360 мг магнію. Що стосується чоловіків, то їм потрібно 22 мг вітаміну В6 і 400-420 мг магнію.
У яких продуктах міститься магній В6?
загрузка...
Написати Вконтакте