» » Курага, інжир, чорнослив для хребта
  • автор: admin  
  • (17-08-2016, 18:31)   
  •   0   
  •  348 
Курага, інжир, чорнослив для хребта
Ми не повинні забувати, що хребет – зберігач енергії людини і «стовбур», який, як гілки, підтримує внутрішні органи на відповідних місцях, так і зберігаємо ми вертикальне положення саме завдяки здорового хребта.
Чим «годувати» хребет?
Виявляється, звичайне харчування не завжди є запорукою здоров'я хребетного стовпа. Для його нормального функціонування необхідно обов'язкове надходження в організм у достатній кількості вітамінів А , З, D, комплексу вітамінів групи В.
Про смачне і корисне «тріо»
Спортивні лікарі і дієтологи в один голос говорять про те, що, крім звичайного харчування, найбільш корисним буде смачне «тріо»: курага, інжир, чорнослив для здоров'я хребта. Чому вибір зупинили саме на цих чудових фруктах, і так важливо використовувати їх разом?
Курага дуже корисна – ми про це знаємо з дитинства. У ній міститься велика кількість калію, заліза ; вона багата вітамінами А і В1 що позитивно позначається на роботі серця.
Інжир прекрасно працює на відновлення сил організму після хвороби або важких фізичних навантажень, завдяки великій кількості органічних цукрів.
Турбота чорносливу – зміцнення кровоносних судин і поліпшення складу крові за рахунок багатства вітаміном К.
Але для чого інжир, курагу і чорнослив використовувати разом, адже і так кожен з них корисний, смачний і приємний? Виявляється, разом вони стають ще більш ефективними і набувають
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2016-08/kuraga-nzhir-chornosliv-dlya-hrebta_622.jpeg-->Курага, інжир, чорнослив для хребта
унікальні терапевтичні властивості. Інжир, курага і чорнослив успішно застосовуються для зміцнення суглобів і міжхребцевих м'яких дисків, що неможливо при використанні їх окремо.
Існує чудовий рецепт, в якому використовуються курага, чорнослив і інжир для зміцнення хребта.
Треба взяти по 1 шт. інжиру, чорносливу і 4-5 шт. кураги і з'їдати такий набір смакоти щодня протягом 40 днів. Легко і корисно. Якщо комбінація інжир + курага + чорнослив будуть включені у ваше щоденне меню для хребта, проблем з його станом відчувати ви не будете.
загрузка...
Написати Вконтакте