Дієти
Які вітаміни в малині?
17.08.2016 1108 0 admin

Які вітаміни в малині?

Здорове харчування
Які вітаміни в малині?
Щоб переконатися в тому, що вона дійсно корисна, необхідно ознайомитися з складом цієї ягоди і дізнатися, які вітаміни містяться в малині, і не тільки.

Які вітаміни містяться в малині?


А тепер час дізнатися, скільки вітамінів в малині. Аналіз її складу виявив вісім основних вітамінів, що чинять безпосередній вплив на формування унікальних якостей ягоди, важливих для здоров'я людини. При цьому вдале їх поєднання робить її не тільки надзвичайно смачна, але і надзвичайно корисною, а також незамінним засобом для лікування різних захворювань.

 • Вітамін А, що сприяє нормальному обміну речовин , а також виявляє вплив на стан шкіри, волосся, зору. Він уповільнює процеси старіння в організмі, відіграє значну роль у зміцненні кісток, а також впливає на накопичення жиру в організмі.

 • Вітамін Е є справжнім захисником нашого організму. Він веде боротьбу з вільними радикалами, що погіршують стан крові і порушують обмін речовин.

 • Вітамін С захищає організм від інфекцій, зміцнює імунну систему, сприяє одужанню.

 • Малина містить вітаміни В1В2В5В6 і В9 користь яких багаторазово підтверджена лабораторними випробуваннями і практикою. Вони безпосередньо впливають на жировий і вуглеводний обмін, синтез гемоглобіну, прискорюють загоєння ран, активно беруть участь у кровотворенні.


 • Ягода володіє яскраво вираженим жарознижуючим ефектом за рахунок знаходження в ній саліцилової кислоти, а також є загальнозміцнюючим засобом. Ці властивості найбільш яскраво проявляє лісова малина, а так як відомо, які вітаміни містить ця ягода, то її застосування навіть у короткий час дає найбільш значні результати. Більшості з нас більш знайома садова різновид цієї ягоди, окремі сорти якої втричі перевищують її за розмірами, але мають у своєму складі менше цукрів. В цілому ж вона лише трохи поступається лісовий сестриці в корисних властивостях.
  Малина має у своєму складі не тільки вітаміни, користь яких встановлена. Вона також містить дубильні речовини, які мають кровоспинні, терпкими і бактерицидними властивостями.
  Багаторічні експерименти підтвердили їх особливі можливості, що дозволяють активно боротися із запаленнями різного характеру, а також сприяти швидкому загоєнню ран і рубцюванню опіків.
  Ягода є сильним антиоксидантом і одним з тих продуктів, які ведуть активну боротьбу зі старінням, а низька калорійність малини робить її прекрасним дієтичним продуктом.
  Феєрверк мінералів!
  Корисність цієї ягоди визначається її складом, куди входять не тільки вітаміни, але і мінерали, що збільшують її користь. Всього у складі малини 12 мінералів, серед яких у найбільшій кількості містяться:

 • калій і фосфор, які надають позитивний вплив на роботу серця і нервової системи;

 • кальцій, який активно працює над зміцненням кісткової тканини;
 • http://diety.pp.ua/uploads/posts/2016-08/yak-vtamni-v-malin_262.jpeg-->Які вітаміни в малині?

 • магній, що стимулює роботу ШЛУНКОВО-кишкового тракту, зміцнює м'язи і перешкоджає появі судом, благотворно впливає на діяльність серцево-судинної системи;

 • хлор і натрій , регулюють водний баланс в організмі людини;

 • сірка, впливає на білковий обмін.


 • Крім того, в ягодах міститься набір безцінних мікроелементів, таких як бор, марганець, цинк, надають, спільно з вітамінами і мінералами неоціненну допомогу в зміцненні кісток, кровоносних судин, поліпшення діяльності всіх систем організму.
  Чим корисний перець чилі? Чим корисний перець чилі?
  Перець відноситься до розряду спецій. На сьогоднішній день відома велика кількість видів перцю, серед яких: солодкий, запашний, гіркий, пекучий.
  Які вітаміни в вареної кукурудзи? Які вітаміни в вареної кукурудзи?
  Мабуть, немає такої людини, яка хоча б раз не ласував ароматною ніжною кукурудзою. Проте давно відомо, що вона відрізняється не тільки чудовим
  Які вітаміни в голубиці? Які вітаміни в голубиці?
  Лохина менш популярна, ніж її ягоди-побратими, але це не означає, що вона менш смачна і корисна. У цій статті ми розповімо про корисні властивості
  Які вітаміни в ожині? Які вітаміни в ожині?
  У цій статті ми розповімо про багатому вітамінно-мінеральному складі ожини. Ви дізнаєтеся не тільки вітаміни, що входять до складу цієї ягоди, але і
  Каперси – склад, калорійність, корисні властивості Каперси – склад, калорійність, корисні властивості
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-12/kapersi-sklad-kalorynst-korisn-vlastivost_891.jpeg--> Каперси – корисний продукт, що отримується з рослини
  Чим корисна малина - вітаміни і мінеральні речовини ягоди Чим корисна малина - вітаміни і мінеральні речовини ягоди
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/chim-korisna-malina-vtamni-mneraln-rechovini-yagodi_161.jpeg--> Всі ми часто користуємося малиновим варенням
  [vk]
  Войти через:
  [/vk] [vk][/vk] [odnoklassniki][/odnoklassniki] [facebook][/facebook] [mailru][/mailru] [google][/google] [yandex][/yandex] [vk]
  [/vk]