» » Зефір при схудненні
  • автор: admin  
  • (17-08-2016, 18:30)   
  •   0   
  •  1134 
Зефір при схудненні
Багато хто чув, що зефір при схудненні є припустимою солодкістю, яка не завдає шкоди фігурі. І все ж фахівці-дієтологи радять вживати цей десерт з оглядкою, не беззастережно приймаючи на віру його корисність. Адже свої негативні сторони у нього теж є.

Користь і шкода зефіру для схуднення


На відміну від інших солодощів зефір може похвалитися відносно низькою калорійністю. Звичайно, у нього теж додають цукор, але зате в ньому немає інших компонентів, що провокують появи жирових клітин, наприклад, олії, маргарину, борошна, крохмалю і т. п. Його основу становить яблучне пюре, що містить пектин –натуральний консервант, також у складі представлені збиті яєчні білки і натуральні барвники – ягідне або фруктове пюре. В якості підсолоджувача не завжди виступає цукор, це може бути також фруктоза або цукрозамінник. Харчова цінність зефіру може коливатися від 250 до 300 ккал на 100 грамів. Для прикладу, в 100 грамах молочного шоколаду міститься від 550 до 580 ккал. Виготовлений за Дсту продукт є повністю натуральним, в ньому є корисні речовини і навіть вітаміни .
Проте недобросовісні виробники часто додають в ласощів не найздоровіші інгредієнти, які можуть викликати алергію і харчові розлади.
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2016-08/zefr-pri-shudnenn_912.jpeg-->Зефір при схудненні
Крім того, у великих кількостях навіть щодо низькокалорійний зефір стане джерелом зайвої ваги.

Можна їсти зефір при схудненні - висновок


З усього зазначеного вище можна зробити цілком закономірний висновок: зефір при схудненні є можна, але оскільки він все одно є насолодою, то споживати його потрібно в міру. У добу можна з'їсти не більше 50-100 грамів цього продукту. Ідеальний час прийому: ранок-сніданок, ланч, можна також побалувати себе солодощами на полуденок. Обов'язково потрібно перевіряти складу зефіру на предмет наявності в ньому синтетичних компонентів.
загрузка...
Написати Вконтакте