» » Харчування при цирозі печінки
  • автор: admin  
  • (10-08-2016, 16:55)   
  •   0   
  •  220 
Харчування при цирозі печінки

Про те, що з печінкою справи кепські, людина нерідко дізнається надто пізно, тому що вона «мовчить» до останнього, направляючи всі свої цілющі резерви на наше спасіння.
Причини цирозу
Одним із страшних нагадувань про проблеми стає цироз печінки , що виникає як наслідок хронічних гепатитів, систематичних інтоксикацій, у тому числі алкогольних, які ведуть до серйозного порушення обміну речовин в організмі.
Лікування, як правило, триває досить довго, але оздоровлюючого ефекту можна досягти не тільки прийомом ліків, але і веденням здорового способу життя, в тому числі, організацією правильного харчування.
Як організувати харчування?
Харчування при цирозі печінки має свої особливості і покликане за рахунок щадної дієти частково відновити функції цього важливого органу.
Для організації правильного харчування при цирозі необхідна консультація лікаря і лікаря-дієтолога. Але ще до звернення до фахівців варто пам'ятати, що існують загальні правила, які необхідно знати і виконувати.
Рекомендовано п'ятиразове харчування з проміжками в три години. При цьому перший прийом їжі повинен бути в 8-9 ранку, а останній – не пізніше 10 години вечора.
Які продукти не потрібно вживати?
Для успішної боротьби із захворюванням потрібне правильне харчування при цирозі печінки. Що це означає?
У період лікування не рекомендується вживати велику кількість жиру, тобто, з раціону доведеться виключити сало, жирне м'ясо і рибу, а також бульйони з них. Не варто захоплюватися різними приправами та прянощами, а також є бобові, кислі овочі та фрукти. Крім того, доведеться відмовитися від консервів і ковбаси, а також смажених страв.
Що можна їсти?
Для часткового відновлення функцій печінки необхідний здоровий спосіб життя. Успіхів у лікуванні цирозу печінки можна домогтися, якщо організовано необхідне живлення і використовуються відповідні продукти.
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2016-08/harchuvannya-pri-ciroz-pechnki_492.jpeg-->Харчування при цирозі печінки

Не принесе шкоди пшеничний і житній хліб вчорашньої випічки, кисле й солодке молоко, макаронні вироби, крупи, і навіть невелика кількість вершкового і рослинного масла не зашкодить.
Ми вже знаємо, що цироз печінки лікується більш успішно, якщо дотримується дієта, а харчування включає тільки корисні в цей період страви. Серед них: овочеві супи без м'яса, сирні запіканки, морквяні й капустяні парові котлети, картопляне пюре, солодкі киселі, чай з молоком.
Головне у боротьбі з цією недугою – бажання самого хворого повернутися до повноцінного життя.
загрузка...
Написати Вконтакте