» » Дієта при нирковій коліці
  • автор: admin  
  • (3-07-2016, 20:10)   
  •   0   
  •  220 
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2016-07/dyeta-pri-nirkovy-kolc_731.jpeg-->Дієта при нирковій коліці
Ниркова коліка досить часто зустрічається захворювання, воно завдає неприємностей багатьом людям. Одну з головних ролей при його лікуванні відіграє дотримання спеціальної дієти при нирковій коліці , основи якої і будуть викладені далі.

Ниркові кольки у чоловіків – симптоми, лікування, дієта


Основними симптомами цього захворювання є нудота, блювання, діарея, колючий біль в ділянці попереку, прискорене серцебиття, слабкість, підвищення температури і поява білого нальоту на язиці. У хлопців при нападі біль може віддавати в область мошонки, це теж треба враховувати при оцінці стану. Якщо ви помітили ці ознаки, то слід негайно звернутися до лікаря, так як наслідки при ненаданні медичної допомоги можуть бути дуже сумними.
Лікування цієї недуги залежить від декількох факторів, по-перше, пройшов больовий сидром, по-друге, які викликали захворювання початок коліки, по-третє, від індивідуальних особливостей людини. Тому самостійно призначати собі препарати не можна, єдиної схеми лікування просто не існує. А ось дотримувати дієту при нирковій коліці у чоловіків, просто необхідно. В основі цього плану харчування лежать прості правила, треба відмовитися від жирної, солоної і смаженої їжі, обмежити вживання хліба і борошняних виробів, прянощів, цибулі і часнику. До речі, дієта при ниркових кольках у
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2016-07/dyeta-pri-nirkovy-kolc_762.jpeg-->Дієта при нирковій коліці
жінок має такі ж особливості, дівчата теж повинні дотримуватися в харчуванні згаданих принципів.
Важливо відзначити, що існує 10 різних раціонів, які можуть допомогти позбутися від недуги. Який саме з них буде обраний, залежить від схеми лікування, а також від індивідуальних особливостей, тому затвердити план харчування може тільки лікар після проведення обстеження. При неможливості викликати лікаря, намагайтеся менше їсти, не пийте чай і кава , приберіть з раціону соки. Це допоможе трохи купірувати напад, але при першій же можливості зверніться для призначення лікування до лікаря.
загрузка...
Написати Вконтакте