» » Дієта при артриті суглобів
 • автор: admin  
 • (3-07-2016, 20:10)   
 •   0   
 •  177 
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2016-07/dyeta-pri-artrit-suglobv_991.jpeg-->Дієта при артриті суглобів
Дієта при артриті суглобів будь-якого типу є невід'ємною частиною лікування, вона може бути більш або менш суворої залежно від ступеня занедбаності захворювання. Існують загальні правила щодо повсякденного харчування хворих артритом, але є також окремі рекомендації, що стосуються конкретних типів цієї недуги.
При будь-якій формі артриту пацієнт повинен різко знизити споживання солі гострої їжі, збільшити кількість води, що випивається, а також інших рідин – соків, морсів, трав'яних відварів. Прийомів їжі протягом дня має бути не менше 6-ти. Абсолютно виключити з раціону слід кави і звичайний чай, замін в його трав'яним, без вмісту кофеїну, мед і десерти на основі какао-бобів, жирні страви та кондитерські вироби, вершкове масло , печінка тріски, чіпси, смажена картопля. Всі ці продукти призводять до появи набряків і посиленню болю. Базовими компонентами меню повинні стати риба, горіхи, фрукти, насамперед яблука, володіють хорошим сечогінним ефектом, бобові, брокколі, каші з цілісних круп, кисломолочні продукти.

Дієта при артриті колінного суглоба


Особливостями харчування при даній формі артриту є наступні:

 • двічі на місяць проводити очищающе-розвантажувальну тиждень — тільки сирі овочі і фрукти;

 • в інший час щодня в меню має бути рослинна їжа в будь-якому вигляді і не менше трьох разів на день.


 • Дієта при артриті суглобів стопи


  Головне правило харчування при даній формі захворювання: помірна кількість калорій. Щоб знизити навантаження на хворий суглоб, доведеться ретельно стежити за своєю вагою, а це значить, що ніяких висококалорійних продуктів в раціоні не повинно бути, за винятком жирних сортів риби. Абсолютно виключаються з раціону алкоголь та інші спиртовмісні продукти.
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2016-07/dyeta-pri-artrit-suglobv_822.jpeg-->Дієта при артриті суглобів

  Дієта при артриті гомілковостопного суглоба


  В меню абсолютно не повинно бути пасльонових, які можуть підвищити ризик виникнення больового синдрому. Не припустимі копчені та консервовані продукти, що містять велику кількість кухонної солі.

  Дієта при артриті суглобів пальців рук


  Слід до максимуму збільшити кількість продуктів, багатих кальцієм, а також додатково приймати спеціальні вітамінні комплекси з його участю. Також в раціоні неодмінно повинні бути морепродукти і риба — джерела омега-3 дана речовина знижує ризик виникнення больових відчуттів і загострення захворювання.
  загрузка...
  Написати Вконтакте