» » Легко не вечеряти або «вечеря мінус» | Для схуднення та здоров'я
  • автор: admin  
  • (17-03-2015, 14:38)   
  •   0   
  •  250 

Легко не вечеряти або «вечеря мінус»
Отже, ви вирішили слідувати американській дієті («вечеря мінус»), як же утриматися від їжі після 1700.
Почати треба до заповітного години - по-перше, не пропустити обід.

Друге, якщо ви приходите з роботи або навчання після 1700 звичайно дуже важко утриматися і не поїсти, адже обід був давно, а ви прийшли додому, розслабилися Тому перед 1700 варто зробити легкий перекус. Це не повинна бути важка їжа, адже чим їжа жирніше і рясніше, тим більше захочеться їсти через пару годин. Кращий варіант - це фрукти або сухофрукти, сир, горішки.
Перша порада, особливо підходить тим, хто тільки почав дотримуватися такого харчування: не сидіти ввечері вдома, можна позайматися фітнесом, сходити в басейн або на які-небудь корисні курси. Якщо ви вчитеся, і треба готуватися до занять - сходіть в бібліотеку. Нарешті, просто прогуляйтеся.

http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/legko-ne-vecheryati-abo-vecherya-mnus-dlya-shudnennya-ta-zdorovya_771.gif-->Легко не вечеряти або «вечеря мінус»  Для схуднення та здоров'я


Адже навіть якщо ви живете одні, і ніхто не буде вабити вас всякими смаколиками, ви завжди згадайте, що у вас є чим перекусити. Що вже говорити, якщо вдома вечеряють домочадці і манять вас дуже смачною їжею.
Коли ви повертаєтеся додому - не заходьте в магазин, а якщо зайшли не купуйте те, що можна з'їсти, відразу, прийшовши додому.
Отже, ви прийшли додому, кращий спосіб обдурити свій апетит, якщо дуже хочеться поїсти - лягти спати. При цьому можна абсолютно щиро пообіцяти собі, що на сніданок ви з'їсте все, що захочеться.
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/legko-ne-vecheryati-abo-vecherya-mnus-dlya-shudnennya-ta-zdorovya_522.gif-->Легко не вечеряти або «вечеря мінус»  Для схуднення та здоров'я
Якщо ви сидите вдома - збити почуття голоду допоможе чай чорний або зелений, мінеральна вода. А ще - спортивні вправи, якщо добре попрацювати, після - години 2-3 їсти не хочеться.
Якщо ж ви прийшли додому дуже голодною, краще дозволити собі легкий вечеря відразу, ніж наїстися перед сном. Дієтологи стверджують, що пізніше, ніж за дві години до сну їсти шкідливо. У будь-якому випадку, якщо ви хочете зберегти свою фігуру, так і здоров'я, варто пам'ятати, що вечір не найкращий час для жирної важкої їжі.
загрузка...
Написати Вконтакте