» » Основні поживні речовини | Для схуднення та здоров'я
  • автор: admin  
  • (17-03-2015, 14:33)   
  •   0   
  •  276 

Основні поживні речовини
Білки, жири і вуглеводи - макропитательние речовини або «енергетичні поживні речовини» - забезпечують організм паливом у вигляді калорій.
Вуглеводи головний джерело енергії, діляться на два типи: прості вуглеводи і цукру (моносахариди) і складні вуглеводи (полісахариди), що включають в себе крохмалі, які можна знайти, наприклад, у картоплі і в цільних злаках.
Білки необхідні для росту тканин та їх ремонту і допомагають у вироблення антитіл, гормонів і ензимів, необхідних для всіх хімічних реакцій, що протікають в організмі. Основними джерелами білків є м'ясо, риба, молочні продукти, птиця, бобові, горіхи і яйця.

http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/osnovn-pozhivn-rechovini-dlya-shudnennya-ta-zdorovya_311.gif-->Основні поживні речовини  Для схуднення та здоров'я


Харчові жири захищають внутрішні органи, забезпечують їх енергією, оберігають організм від застуди і допомагають йому засвоювати деякі вітаміни. Існує три види жирів: насичені, що знаходяться в м'ясі, молочних продуктах і кокосовому маслі; мононенасичені - в оливках і арахісі; поліненасичені - в кукурудзі, бавовняному і кунжутній олії, соєвих бобах і соняшниковій олії.
Їжа також постачає організм важливими мікроелементами, які ми називаємо вітамінами і мінералами. Вони необхідні лише в мізерних кількостях, однак недолік навіть одного з них може стати причиною серйозної хвороби. За деяким винятком організм не виробляє сам вітаміни і мікроелементи і отримує їх в основному з їжею.
13 вітамінів і близько 20 мінералів вважаються необхідними для здоров'я. Дієтологами розроблені норми - необхідні та допустимі дози прийому вітамінів в межах, які можуть коливатися в залежності від індивідуальних потреб людини. Для необхідних для життя поживних речовин, які ще не мають норми, визначені безпечні та необхідні дози щоденного прийому або встановлений мінімум щоденної потреби.
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/osnovn-pozhivn-rechovini-dlya-shudnennya-ta-zdorovya_892.gif-->Основні поживні речовини  Для схуднення та здоров'я
Організм потребує також і харчової клітковині - неперетравлюваною частини рослинної їжі. Дієта з високим вмістом клітковини знижує ризик розвитку різних шлунково-кишкових захворювань, сприяє збереженню здоров'я серцево-судинної системи і може знизити ризик виникнення раку грудей і товстої кишки.
загрузка...
Написати Вконтакте