» » Комплекси вітамінів і мінералів | Для схуднення та здоров'я
  • автор: admin  
  • (17-03-2015, 14:33)   
  •   0   
  •  242 

Комплекси вітамінів і мінералів
Якщо ви постійно вживаєте добре збалансовану їжу, що складається зі свіжих фруктів, овочів, круп і деяких тварин білків, вам, швидше за все, не потрібні приймати комплекси вітамінів і Бади.
Біологічно активні добавки до їжі можуть підстрахувати вас в ті моменти, коли гарне харчування стає проблематичним, і можуть виявитися абсолютно необхідними під час вагітності або хвороби, травми або в періоди сильного фізичного або розумового напруження.
Рекомендуємо: вітаміни для схуднення .

http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/kompleksi-vtamnv-mneralv-dlya-shudnennya-ta-zdorovya_701.gif-->Комплекси вітамінів і мінералів  Для схуднення та здоров'я


В основному вітаміни і мінерали рекомендуються для щоденного прийому як превентивний захід. Однак добавки відіграють важливу роль у дієтичних рекомендаціях багатьох альтернативних методів лікування. Комбінації вітамінів, мінералів і амінокислот, які в нормі присутні в організмі, використовуються для лікування специфічних захворювань, таких як астма, серцеві хвороби, депресія. Така терапія може також застосовуватися для підтримки загального гарного самопочуття.

Наприклад, зайва вага, який не вдається знизити дієтами, може бути результатом неправильної роботи щитовидної залози через брак такого мікроелемента, як йод . Щитовидна залоза виробляє гормони для розкладання зайвих жирів і вуглеводів в організмі.
Прийом вітамінів і мінералів в надмірних кількостях може порушити природний баланс поживних речовин. Жиророзчинні вітаміни A, D, E і K можуть накопичуватися в організмі і у великих кількостях виявитися токсичними. Всі вітаміни і мінерали безпечні в дозах, що дорівнюють або нижче встановленої норми, однак більш високі дози слід приймати тільки під керівництвом лікаря.
Дози вітамінів і мінералів вимірюються на вагу в міліграмах (мг), в мікрограма (мкг) або в універсальному стандарті, відомому як міжнародна одиниця (ME).
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/kompleksi-vtamnv-mneralv-dlya-shudnennya-ta-zdorovya_742.gif-->Комплекси вітамінів і мінералів  Для схуднення та здоров'я

загрузка...
Написати Вконтакте