» » Харчування проти ожиріння | Для схуднення та здоров'я
  • автор: admin  
  • (17-03-2015, 14:31)   
  •   0   
  •  222 

Харчування проти ожиріння
Великий російський фізіолог В. П Павлов називав травний канал людини «хімічним заводом». Причому «завод» цей буде працювати без проблем, тільки отримуючи все необхідне і нічого зайвого.
Старовинна італійська прислів'я говорить: «хто господар свого шлунка, той хазяїн свого здоров'я». Найпоширеніше легковажність - це намагання заповнити свій шлунок як можна великою кількістю їжі.
Ожиріння - це хвороба, що викликається неправильним харчуванням, що призводить до порушень обміну речовин.

http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/harchuvannya-proti-ozhirnnya-dlya-shudnennya-ta-zdorovya_571.gif-->Харчування проти ожиріння  Для схуднення та здоров'я


Ожиріння - хвороба, небезпечна не стільки сама по собі, скільки з-за можливих проблем з серцем, печінкою, підшлунковою залозою, суглобами
Причому в основі ожиріння найчастіше лежить не обжерливість, а просте переїдання.

А що б уникнути ожиріння - засіб тільки одне - помірно харчуватися. Плюс до цього - рух.
Жирова тканина потребує постійного харчуванні і кисні, вона весь час вимагає додаткових ресурсів. Створюється зачароване коло: збільшується вага - підвищується апетит. В результаті порушується обмін речовин (особливо обмін жирів), що супроводжується збільшенням синтезу холестерину. Збільшується навантаження на серце через збільшення маси тіла, підвищується артеріальний тиск.
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/harchuvannya-proti-ozhirnnya-dlya-shudnennya-ta-zdorovya_792.gif-->Харчування проти ожиріння  Для схуднення та здоров'я
Вчені встановили, що чим більше жиру в тілі людини, тим більше накопичено в організмі шкідливих, токсичних речовин. У свою чергу шкоди їх присутності для розвитку астеновегетативного синдрому, що проявляється функціональними порушеннями з боку нервової та серцево-судинної систем, доведений.

Особливо високі концентрації токсичних речовин спостерігаються в жировій тканині людей, які споживають багато м'ясної і жирної їжі.
Серед страждаючих ожирінням досить велику частину складають перегодовані в дитинстві. Лікарі попереджають, що перегодовувати дітей особливо небезпечно , так як це призводить до збільшення в них кількості жирових клітин, які спрацьовують потім як міни уповільненої дії. Одного разу з'явившись в організмі, жирові клітини залишаться там до кінця життя. І як би ми потім не прагнули схуднути, які б не дотримувалися дієти, варто розслабитися - і жирові клітини починають повніти» і виробляти собі подібних.
Людина, перш ніж сідати за стіл, повинен бути абсолютно упевнений, що він дійсно хоче їсти, а не йде на поводу у свого помилкового апетиту . Можна прислухатися до поради академіка Н.М. Амосова, який:
«їсть тільки тоді, коли пара шматочків чорного хліба здаються йому ласощами»

Рекомендуємо: ступеня ожиріння за ІМТ
загрузка...
Написати Вконтакте