» » Емоції і здорове харчування Для схуднення та здоров'я
  • автор: admin  
  • (17-03-2015, 14:31)   
  •   0   
  •  178 

Емоції і здорове харчування
Можна сідати за стіл в поганому, збудженому настрої? Відповідь дієтологів однозначна - ні, від такої їжі буде тільки шкода.
Перша причина цього - в такому стані ви не помітите, як проковтнути всю їжу і не відчуєте насичення.
Друга - нервова система людини тісно пов'язана з травною. Коли ми порушено, в крові збільшується кількість адреналіну (гормону тривоги). Підвищений вміст адреналіну призводить до підвищення згортання крові і звуження кровоносних судин.

http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/emocyi-zdorove-harchuvannya-dlya-shudnennya-ta-zdorovya_801.gif-->Емоції і здорове харчування Для схуднення та здоров'я


Про шкоду рясного прийому їжі в стані негативного емоційного настрою знали ще стародавні мислителі і лікарі.

Так, Гіппократ рекомендував атлетам, які перебувають у збудженому стані після тривалої тренування, приймати їжу через два-три години.
Про користь їжі тільки в спокійному стані говорив також Авіценна. На його думку, краще пропустити прийом їжі, якщо ви дуже схвильовані або чимось збуджені.

Їжа, прийнята в стані збудження, майже не засвоюється в організмі утворюються побічні продукти. Організм засмічується шлаками.
У дореволюційній Росії, як і у всіх традиційних культурах, існував обряд перед прийняттям їжі, їжі передувала молитва. Потім сама трапеза, причому їли завжди мовчки й зосереджено.
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/emocyi-zdorove-harchuvannya-dlya-shudnennya-ta-zdorovya_702.gif-->Емоції і здорове харчування Для схуднення та здоров'я

загрузка...
Написати Вконтакте