» » Як схуднути назавжди або що заважає зберегти результати схуднення
  • автор: admin  
  • (17-03-2015, 14:31)   
  •   0   
  •  112 

Як схуднути назавжди або що заважає зберегти результати схуднення
Існує безліч швидких дієт всі вони повинні призвести (і призводить найчастіше до однієї мети - схуднути.
Але таких дієт можна дотримуватися недовго, а подальше утримання бажаного ваги і ідеальної фігури, а може бути і схуднення можливо за допомогою тривалих дієт, які можна назвати життям, це, наприклад, « дієта вечеря мінус », кремлівська дієта чи модна дієта дієтолога Дюка . Дієти зовсім різні, але об'єднує їх те, що цих дієт треба дотримуватися протягом тривалого часу, ну і те, що прихильники всіх цих дієт запевняють, що вони підтримують з допомогою цих принципів харчування свій ідеальний вагу.

Щоб витримати тривалу дієту читайте статтю: мотивація для схуднення .
Але всі ми люди зі своїми слабкостями і на шляху до схуднення нас очікують перешкоди. Подивимося ж нашим «ворогам в обличчя». І спробуємо з ними впоратися.

http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/yak-shudnuti-nazavzhdi-abo-scho-zavazhaye-zberegti-rezultati-shudnennya_771.gif-->Як схуднути назавжди або що заважає зберегти результати схуднення


№1. Супермаркет, який ви заходите по дорозі додому.

Дивлячись на різноманіття різних напівфабрикатів і солодощів, рука так і тягнеться, щоб покласти їх у візок.

Рада. По-перше, беріть кошик, а не візок, щоб відчувати важкість у руці, так ви швидше зупиніться.

По-друге, спочатку йдіть у фруктовий відділ, пам'ятайте, що фрукти і овочі - ваші друзі в справі позбавлення від надмірної ваги.
№2. Ви працюєте допізна.

На жаль пара додаткових годин в офісі може перекреслити всі ваші зусилля по боротьбі із зайвою вагою. Можливі причини тут: стреси і недосипання . І те й інше часто веде до переїдання. А відсутність особистого часу не дає зайнятися фітнесом.

Рада. Уникнути стресу допоможуть короткочасні перерви. Поспостерігайте, коли ви відправляєтеся в буфет за перекусом для зняття напруги і спробуйте зайняти цей час чимось приємним, наприклад, поспілкуйтеся з колегами або скачайте з Інтернету нову пісню улюбленої групи. Якщо є можливість, влаштуйте перерва з розминкою, встаньте з-за столу, пройдіться, виконайте кілька енергійних вправ.
№3. Перекуси.

Найчастіше ми перекушуємо не тому, що голодні, а щоб заїсти неприємні емоції, напруга від роботи, відчуття нестачі енергії, щоб скласти компанію колегам або домашнім.

Рада. В таких випадках краще всього зробити декілька активних фізичних вправ, якщо є можливість. Або, може допомогти чай, краще зелений або чорний листовий, без цукру, можливо з маленькою часточкою гіркого шоколаду ви отримаєте заряд енергії і 0 або зовсім небагато калорій.
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/yak-shudnuti-nazavzhdi-abo-scho-zavazhaye-zberegti-rezultati-shudnennya_702.gif-->Як схуднути назавжди або що заважає зберегти результати схуднення
№4. Після кожної вечірнього тренування ви вважаєте за необхідне відновити сили повноцінним вечерею, або, що ще гірше, солодощами.

Рада. Звичайно, якщо ви не пообідали нормально, від вечері відмовлятися не варто, але і в цьому випадку спочатку краще з'їсти порцію овочевого або фруктового салату, а потім пісне м'ясо або рибу.

Якщо ж ви добре пообідали і перекусили незадовго до тренування, після можна перекусити легкої і корисною закускою. Наприклад, це може бути яблуко або ягоди і кілька горішків (краще не арахіс). Приготовлену заздалегідь їжу можна скласти в невеликий харчової контейнер, а вдома випити чай без цукру, з ложечкою меду або ягід. Тим більше, після тренування м'язів необхідні вітаміни і антиоксиданти.
№5. Ви не контролюєте, скільки з'їли за день.

Рада. Спробуйте записувати все, що ви з'їли, а перед вечерею перегляньте список, можливо, повечеряти вам захочеться що-небудь менш калорійною.
№6 Ваші спортивні тренування одноманітні.

Якщо ви постійно робите обмежений комплекс вправ, ваш розум перестає контролювати їх виконання, а тіло пристосовується до них, таким чином, щоб виконати вправу і витратити якомога менше енергії.

Рада. Міняйте іноді комплекси вправ, або спробуйте зайнятися чимось зовсім іншим.
№7. Ви віддаєте перевагу носити зручний одяг.

Як правило, такий одяг буде також вільно і зручно сидіти на вас, якщо ви додасте 1-2 кг.

Рада. Носіть періодично ввечері або на вихідних що-небудь досить обтягуючі. Схуднувши навіть на один розмір, відразу оновлюйте свій гардероб, а одяг, яка вам стала завелика - викиньте або віддайте кому-небудь.
№8. У процесі приготування їжі ви постійно що-небудь пробуєте або жуєте.

Рада. Якщо ви голодні, поставте перед собою вазочку з нарізаними фруктами або ягодами. Можна жувати жувальну гумку, якщо звичайно у вас немає гастриту .
№9. Ви намагаєтеся схуднути, приховуючи це від усіх.

Дослідження показують, що ті, хто заздалегідь повідомляє про свій намір схуднути і знаходить підтримку у близьких і колег, в середньому втрачають на 6% більше зайвої ваги.

Рада. Добре, якщо ваші товариші по службі і рідні будуть підтримувати вас і наглядати за вами. Краще всього, якщо хтось із них прийме рішення схуднути разом з вами.
загрузка...
Написати Вконтакте