Дієти
Корисні і лікувальні властивості фруктів і ягід | Для схуднення та здоров'я
17.03.2015 898 0 admin

Корисні і лікувальні властивості фруктів і ягід | Для схуднення та здоров'я

Здорове харчування

Корисні і лікувальні властивості фруктів і ягід
Фрукти і ягоди - це їжа, яка не тільки багата життєво необхідними нам харчовими речовинами, але і легко засвоюється (при деяких захворюваннях, коли не рекомендується груба клітковина, можна пити свіжовичавлені соки )
А для здорової людини, яка бажає схуднути, клітковина фруктів і ягід - найкращий помічник. На процеси травлення і обмін речовин також позитивно впливають містяться у фруктах і ягодах органічні кислоти, ефірні масла, дубильні, ароматичні речовини, рослинні пігменти.
Корисні всі фрукти і ягоди, якщо у вас добре розвинена інтуїція, ви зможете самі вибрати ті плоди, які в даний момент потрібно вашому організму.

Розповімо лише про деякі.

http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/korisn-lkuvaln-vlastivost-fruktv-yagd-dlya-shudnennya-ta-zdorovya_831.gif-->Корисні і лікувальні властивості фруктів і ягід  Для схуднення та здоров'я


Про користь яблук ми вже говорили, дієтологи всіх країн знаходять в цих плодах нові якості. Наприклад, австралійські вчені виявили, що яблуко - чемпіон за змістом потужних антиоксидантів, які захистять організм від раку і захворювань серця і судин. Рекомендується з'їдати 2-4 яблука в день.

Кислі сорти яблук найбільш багаті залізом і вітаміном C.
Гранати відомі всім завдяки високому вмісту в них заліза, крім цього в цих плодах багато дубильних речовин, фітонцидів, фолієвої і лимонної кислоти. Мають загальнозміцнюючу, протизапальну і антисептичну дію.
Абрикоси містять багато калію, а також багаті бета-каротином, який перетворюється на вітамін A, корисний для очей, шкіри, волосся і слизових.
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/korisn-lkuvaln-vlastivost-fruktv-yagd-dlya-shudnennya-ta-zdorovya_462.gif-->Корисні і лікувальні властивості фруктів і ягід  Для схуднення та здоров'я
Обліпиха містить багато вітаміну с і бета-каротину. Крім того, обліпиха містить багато рослинного жиру. Обліпихова олія має протизапальну дію, використовується при ураженнях шкіри і слизових, при виразках шлунка.
Виноград - джерело заліза, крім того, він допоможе при розладах нервової системи та порушення обміну речовин, зміцнює серцевий м'яз. Поліфеноли, що містяться у винограді , - потужні антиоксиданти, регулюють жировий обмін.
Чорна смородина - один із чемпіонів за вмістом вітаміну C, причому в процесі зберігання він майже не руйнується, на відміну від багатьох інших ягід і фруктів. Також в ягодах багато заліза, калію, органічних кислот, що робить її відмінним загальнозміцнюючу і тонізуючим засобом.
Суниця, полуниця, малина також багаті вітамінами і мікроелементами, пектином і цукрами.
Чорниця корисна для очей, містить багато дубильних речовин і пектину, завдяки чому здатна очистити кишечник від продуктів гниття.
Брусниця і журавлина містять багато бензойної кислоти, яка перешкоджає росту бактерій, застосовуються як протівогнілостнимі і загальнозміцнюючий засіб.

Журавлина вважається однією з найбільш корисних ягід для серця і судин, покращує пам'ять.
Цитрусові містять багато вітаміну C (особливо лимон). Також у них багато органічних кислот і ефірних масел.
Також по темі:

Ягідна дієта

Про користь бананів

Корисні властивості хурми
Брусниця: корисні властивості ягід, застосування та протипоказання Брусниця: корисні властивості ягід, застосування та протипоказання
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-12/brusnicya-korisn-vlastivost-yagd-zastosuvannya-ta-protipokazannya_131.jpeg--> Брусниця на Русі була не
Гуава, її склад і корисні властивості для організму людини Гуава, її склад і корисні властивості для організму людини
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-12/guava-yiyi-sklad-korisn-vlastivost-dlya-organzmu-lyudini_451.jpeg--> Батьківщиною гарбуза є Перу. Це рослина
Полуниця – склад, калорійність, корисні властивості Полуниця – склад, калорійність, корисні властивості
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-12/polunicya-sklad-kalorynst-korisn-vlastivost_131.jpeg--> Полуниця є однією з найвідоміших ягід у світі.
Про користь свіжого соку | Для схуднення та здоров'я Про користь свіжого соку | Для схуднення та здоров'я
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/pro-korist-svzhogo-soku-dlya-shudnennya-ta-zdorovya_471.gif--> Продукти рослинного походження - це джерело
Корисні властивості манго, калорійність, склад Корисні властивості манго, калорійність, склад
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/korisn-vlastivost-mango-kalorynst-sklad_651.jpeg--> Манго - смачний, ароматний фрукт, заряджає енергією.
Панацея від ста недуг: корисні властивості ягід годжі Панацея від ста недуг: корисні властивості ягід годжі
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/panaceya-vd-sta-nedug-korisn-vlastivost-yagd-godzh_791.jpeg-->
[vk]
Войти через:
[/vk] [vk][/vk] [odnoklassniki][/odnoklassniki] [facebook][/facebook] [mailru][/mailru] [google][/google] [yandex][/yandex] [vk]
[/vk]