Дієти
Вуглеводи - джерело енергії або жиру? Як їсти і не товстіти? До чого призводить нестача вуглеводів.
17.03.2015 1799 0 admin

Вуглеводи - джерело енергії або жиру? Як їсти і не товстіти? До чого призводить нестача вуглеводів.

Здорове харчування

Прості і складні вуглеводи
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/vuglevodi-dzherelo-energyi-abo-zhiru-yak-yisti-ne-tovstti-do-chogo-prizvodit-nestacha-vuglevodv_571.jpeg-->Вуглеводи - джерело енергії або жиру? Як їсти і не товстіти? До чого призводить нестача вуглеводів.

Вуглеводи - це цукру - будівельний матеріал для всіх клітин нашого організму. А також основне джерело енергії людини.
Якщо порівняти наш організм з будинком, то вуглеводи - це цеглинки. А якщо з поїздом - то це локомотив!

http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/vuglevodi-dzherelo-energyi-abo-zhiru-yak-yisti-ne-tovstti-do-chogo-prizvodit-nestacha-vuglevodv_462.gif-->Вуглеводи - джерело енергії або жиру? Як їсти і не товстіти? До чого призводить нестача вуглеводів.


Вуглеводи поділяються на прості і складні.
Прості або швидкі вуглеводи підвищують рівень цукру в крові.
Найвідоміші цукру:
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/vuglevodi-dzherelo-energyi-abo-zhiru-yak-yisti-ne-tovstti-do-chogo-prizvodit-nestacha-vuglevodv_813.gif-->Вуглеводи - джерело енергії або жиру? Як їсти і не товстіти? До чого призводить нестача вуглеводів.

 • глюкоза

 • фруктоза

 • сахароза

 • лактоза.


 • Глюкоза і фруктоза - постачальники енергії для нашого мозку. Містяться в багатьох плодах і ягодах, а також в меді. Фруктоза більш солодка на смак. Для досягнення необхідного рівня солодощі її потрібно меншу кількість, тому вона використовується в малокалорійних раціонах харчування.
  Сахароза (звичайний цукор, тростинний чи буряковий) посилює жирообразование. При надлишковому надходження цукру посилюється перетворення в жир всіх харчових речовин. Також підвищується рівень холестерину і погіршується стан мікрофлори кишечника.
  Лактоза міститься тільки в молоці. Нормалізує діяльність кишкової мікрофлори.
  Складні вуглеводи - полісахариди або повільні вуглеводи.
  Найвідоміші полісахариди:

 • Крохмаль. З нього утворюється глюкоза.

 • Глікоген. Утворює енергетичний резерв організму. При необхідності може швидко заповнити в організмі недолік глюкози. Нагромаджується він у м'язах і печінці.

 • Целюлоза (клітковина). У шлунково-кишковому тракті людини целюлоза не перетравлюється. Але зміст оптимального кількості рослинної клітковини в їжі сприяє нормальному формуванню калових мас. Целюлоза очищає стінки шлунково-кишкового тракту від забруднень.

 • Пектинові речовини. Містяться в плодах і овочах. Застосовуються в харчовій промисловості для приготування желе і мармелад.
 • http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/vuglevodi-dzherelo-energyi-abo-zhiru-yak-yisti-ne-tovstti-do-chogo-prizvodit-nestacha-vuglevodv_4.gif-->Вуглеводи - джерело енергії або жиру? Як їсти і не товстіти? До чого призводить нестача вуглеводів.

  Як засвоюються вуглеводи.


  Легко і швидко засвоюються глюкоза і фруктоза. Особливо вони необхідні, коли потрібно терміново виконати якесь завдання. Наприклад, здати іспит або виступити на змаганні. Вживання в їжу швидких вуглеводів забезпечить приплив енергії, швидко відновить сили. Їх можна отримати з таких продуктів, як мед, фрукти, шоколад.
  Складні вуглеводи засвоюються повільніше. Вони необхідні в тому випадку, якщо вам доведеться довго працювати з високою інтенсивністю.
  Оскільки для їх розщеплення потрібна більша кількість часу, то і виділення енергії розтягнеться на весь період роботи.
  Ознаки нестачі вуглеводів в організмі: депресія, апатія, занепад сил.
  Ознаки надлишку вуглеводів в організмі: гіперактивність, зайва вага, тремтіння в тілі і нездатність сконцентруватися. В першу чергу, від надлишку вуглеводів страждає нервова система.

  Які вуглеводи є, щоб не товстіти!


  Як ви розумієте, вуглеводи необхідні нашому організму! Дотримуючись безвуглеводної дієти, ви можете завдати собі шкоди.
  Щоб нормально харчуватися і залишатися стрункими, зробіть так, щоб кількість вуглеводів не перевищувало вашу потребу в них. Якщо ви ведете сидячий спосіб життя, то витрата вуглеводів буде менше. Тому для схуднення збалансоване харчування потрібно поєднати з фізичними навантаженнями.
  Бажаючим залишатися стрункими і підтягнутими, дієтологи рекомендують вживати в їжу повільно засвоювані вуглеводи, які містяться в овочах, бобових, картоплі, крупах і хлібі. Ці продукти довше засвоюються організмом і, отже, надовго зберігають відчуття ситості.
  Якщо вам необхідно заповнити рівень енергії прямо зараз, то замість насолод і борошняних продуктів, з'їжте банан, фініки або родзинки.
  Приємного апетиту і доброго здоров'я!
  Що не можна їсти при схудненні? Що не можна їсти при схудненні?
  У цій статті ми поговоримо про групу продуктів, які протипоказані для включення в раціон тим, хто дотримується дієти з метою позбавлення від зайвих
  Як користуватися таблицею змісту вуглеводів у продуктах Як користуватися таблицею змісту вуглеводів у продуктах
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2016-02/yak-koristuvatisya-tabliceyu-zmstu-vuglevodv-u-produktah_561.jpeg--> Коли ви сідаєте на безуглеводную дієту,
  У яких продуктах міститься найбільша кількість вуглеводів У яких продуктах міститься найбільша кількість вуглеводів
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-12/u-yakih-produktah-mstitsya-nayblsha-klkst-vuglevodv_891.jpeg--> Вуглеводи відіграють дуже велику роль у
  Корисні властивості бананів, калорійність банана | Для схуднення та здоров ... Корисні властивості бананів, калорійність банана | Для схуднення та здоров ...
  Банани - це фрукт, який природа ідеально пристосувала для харчування людини. Вони швидко вгамовують голод, так як містять легкозасвоювані вуглеводи,
  Корисні і лікувальні властивості фруктів і ягід | Для схуднення та здоров' ... Корисні і лікувальні властивості фруктів і ягід | Для схуднення та здоров' ...
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/korisn-lkuvaln-vlastivost-fruktv-yagd-dlya-shudnennya-ta-zdorovya_831.gif--> Фрукти і ягоди - це їжа, яка не
  Калорійність яйця, ніж курячі яйця корисні для схуднення та здоров'я Калорійність яйця, ніж курячі яйця корисні для схуднення та здоров'я
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/kalorynst-yaycya-nzh-kuryach-yaycya-korisn-dlya-shudnennya-ta-zdorovya_671.jpeg--> Яйця - відмінний джерело
  [vk]
  Войти через:
  [/vk] [vk][/vk] [odnoklassniki][/odnoklassniki] [facebook][/facebook] [mailru][/mailru] [google][/google] [yandex][/yandex] [vk]
  [/vk]