» » Харчовий щоденник як спосіб схуднути
 • автор: admin  
 • (17-03-2015, 14:23)   
 •   0   
 •  350 

Харчовий щоденник як спосіб схуднути
Якщо не хочеться мучити себе дієтами, а без них не виходить контролювати своє харчування і схуднути, спробуйте вести харчовий щоденник.
Ефективний практична порада для тих, хто хоче тримати свою вагу в нормі - також ведення щоденника.

В харчовий щоденник записується все те, що з'їдено за день.
На перший погляд це може здатися порожнім проведенням часу, спробуємо знайти плюси ведення харчового щоденника.

http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/harchoviy-schodennik-yak-sposb-shudnuti_971.gif-->Харчовий щоденник як спосіб схуднути


Ведемо харчовий щоденник для схуднення


1. Багато з тих, хто ніяк не може досягти бажаного ваги, вважають, що вони харчуються правильно і низькокалорійні . Це дійсно так, але тільки під час основних прийомів їжі. Перекус при цьому психологічно не вважається їжею і не враховується. Якщо ж ми запишемо все, що з'їли, виявиться, що до основного раціону додадуться печиво, чіпси, чай з цукром або солодкі напої. Саме те, що і заважає схуднути.
2. Якщо ви схильні звинувачувати себе, коли з'їли якусь солодкість, ведення харчового щоденника може допомогти спланувати маленькі поблажки. Наприклад, протягом дня ви їли тільки низькокалорійну їжу, невеликий шматок пирога ввечері в компанії ви цілком можете собі дозволити. При цьому у вас не буде почуття провини , яке, як це не дивно, і часто є однією з причин зайвої ваги.
3. Ведення щоденника дозволить відзначити моменти, коли ви «зриваєтеся» і наїдаєтеся «порожніми калоріями».

Наприклад, це може бути перекус на роботі, коли під розмови з колегами ви їсте занадто багато солодкого печива або кексів. Або пізно ввечері, коли ви прийшли додому дуже голодним.

І потім продумати, як уникнути переїдання наприклад
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/harchoviy-schodennik-yak-sposb-shudnuti_312.gif-->Харчовий щоденник як спосіб схуднути

 • Приносити на роботу замість печива ягоди або фрукти (сухофрукти), замість цукру брати з собою мед.

 • Готувати з ранку на вечір салат з овочів або ставити на чільне місце вазу з фруктами.


 • 4. Щоденник може бути хорошим мотивирущим фактором для схуднення , особливо якщо вести його досить довго і записувати також і зміни своєї ваги.
  Ви зможете побачити, коли ви худнете і наближаєтеся до свого ідеальному вазі. А коли набираєте вагу, наприклад, це може бути пов'язано зі стресами на роботі чи вдома.
  5. Постійне ведення харчового щоденника допоможе розвинути самодисципліну і самоконтроль .

  Думка про те, що з'їв печиво або тістечко вам треба буде записати в щоденнику, може зупинити вас від поглинання його, якщо ви вже ситі. Щоденник як би дає кілька митей, коли ви можете подумати, чи дійсно треба з'їсти ще один шматок.

  Крім того, можливо вам захочеться зменшити порцію десерту ввечері, якщо ви перечитаєте все, що вже з'їли за день.
  загрузка...
  Написати Вконтакте