» » Як зменшити поглинання «шкідливої» їжі Для схуднення та здоров'я
 • автор: admin  
 • (17-03-2015, 14:19)   
 •   0   
 •  201 

Як зменшити поглинання «шкідливої» їжі
Під «шкідливою» їжею будемо розуміти ту, яку ми їмо не для того, щоб наситити тіло, а в ситуації стресу або збудження, від нудьги, за компанію.
Головне правило для всіх, хто мріє про струнку фігуру: для того, щоб схуднути чи не набирати зайву вагу, потрібно отримувати з їжею калорій менше або стільки, скільки витрачає організм за день. Відповідно, потрібно вживати їжі стільки, скільки потрібно організму для його функціонування або трохи менше.
Кращий спосіб схуднути і потім тримати себе в гарній формі - відноситься до будь-якої їжі усвідомлено. А це означає:

http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/yak-zmenshiti-poglinannya-shkdlivoyi-yizh-dlya-shudnennya-ta-zdorovya_311.gif-->Як зменшити поглинання «шкідливої» їжі Для схуднення та здоров'я • приймати їжу тільки за столом, прибравши всі можливі інформаційні та емоційні подразники: телевізор, газету та книги, комп'ютер,

 • звільнитеся від усіх емоцій, не сідайте за стіл у збудженому чи пригніченому стані.


 • Тільки в спокійному стані, зосередившись на їжу, ви зможете ретельно пережовувати їжу, що важливо по 2-м причин:

 • це важливо для здоров'я шлунково-кишкового тракту,

 • ви зможете вчасно зупинитися, не пере.


 • На перших порах може допомогти харчовий щоденник . Записи допоможуть зосередитися на тому, що і як ви їсте.
  Сідати за стіл треба тоді, коли ви дійсно голодні, а не хочете з'їсти якусь певну їжу, тим більше, якщо ця їжа не містить нічого корисного, крім калорій.
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/yak-zmenshiti-poglinannya-shkdlivoyi-yizh-dlya-shudnennya-ta-zdorovya_332.gif-->Як зменшити поглинання «шкідливої» їжі Для схуднення та здоров'я
  Звичайно, бувають ситуації, коли ви сідаєте за стіл за компанію, в такому випадку постарайтеся ретельно жувати кожен шматок - так ви з'їсте менше.
  Якщо ви їсте від нудьги, спробуйте знайти інші способи задовольнити свій емоційний або інформаційний голод.
  Погуляйте, подивіться улюблений фільм (без їжі), влаштуйте зустріч з приємними вам друзями (тільки не з тими, для кого їжа - головна умова хорошого проведення часу) , послухайте музику, знайдіть собі цікаве захоплення, якщо це захоплення буде пов'язано зі спортом - ще краще, запишіться на курси, які будуть вам корисні, насичуйте кожен день цікавими справами, а не їжею.
  Коли ви ходите по супермаркету, згадуйте саме про цих заняттях, які вас чекають і відженіть думка про те, що зараз ви прийдете додому увімкніть телевізор і з'їсте тістечко з чаєм.
  Кращий спосіб не переїсти, якщо ваше життя повне стресів - піти в спортзал. Виберіть той вид спорту, який буде доставляти вам задоволення, а після тренування, якщо відчуваєте голод, постарайтеся обмежитися чимось поживним і низькокалорійним.
  Якщо ж сил на спортзал вже немає, сидячи перед телевізором, не заїдайте свій стрес, а виконайте прості фізичні вправи на проблемні зони. Прийміть ароматичну заспокійливу ванну.

 • По можливості, не тримайте вдома нездорову їжу.

 • По дорозі додому, купіть собі на десерт не тістечко або чіпси, а фрукти або ягід.


 • Якщо ви не може відмовитися від їжі ночами, заздалегідь приготуйте салат зі свіжих овочів з рослинною олією, він дозволить насититися, не отримавши при цьому зайвих калорій.
  Найголовніше, виконання всіх вищевикладених рекомендацій можливо тільки при наявності справжньої мотивації схуднути.
  загрузка...
  Написати Вконтакте