» » Бади для здоров'я очей
  • автор: admin  
  • (17-03-2015, 13:54)   
  •   0   
  •  329 

Бади для здоров'я очей
На жаль, на сьогоднішній день, зір погіршується. Ми цілими днями сидимо за комп'ютером, багато дивимося телевізор. Внаслідок цього рідше моргаємо, менше виділяється слізної рідини, яка захищає наші очі від шкідливого впливу навколишнього і випромінювання. Тому втома очей зустрічається повсюдно. З'являється двоїння предметів, розпливання букв, швидке стомлення при читанні, печіння в очах, відчуття «піску» під століттями, болі в області очних ямок і лоба, біль при русі очей, почервоніння очних яблук. Тому такі захворювання, як короткозорість і дистрофія сітківки зустрічається вже у молодому віці і навіть у підлітків.
Поліпшення і збереження зору, це задача, яка стоїть перед кожною людиною. У цьому можуть допомогти, спеціально розроблені Бади для профілактики очних захворювань і поліпшення зору.
БАД з екстрактом чорниці дуже корисний для очей. Цілющі властивості чорниці відомі з найдавніших часів. Корисні речовини, що містяться в чорниці, зміцнюють капіляри, сприяють збільшенню припливу крові до сітківки. Стимулюють вироблення пігменту сітківки родопсину, який прискорює адаптацію очей до світла і темряви. БАД з екстрактом чорниці знижує рівень кальцію в стінках судин і перешкоджає утворенню тромбів.

http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/badi-dlya-zdorovya-ochey_531.gif-->Бади для здоров'я очей


Чорниця особливо необхідна тим, чия робота пов'язана з навантаженням на очі (робота за комп'ютером, робота з паперами, студентам, водіям), а також літнім людям. Бади з екстрактом чорниці попереджають розвиток катаракти, надають позитивну дію при глаукомі, дегенеративному зміну жовтої плями сітківки ока, діабетичної катаракти та ангіопатії. Запобігають шкідливий вплив вільних радикалів на очне яблуко. Нейтралізують негативний вплив електромагнітних випромінювань (комп'ютер, телевізор). Підвищують гостроту зору, зменшують втому очей, є профілактикою курячої сліпоти.
БАД з лютеїном є прекрасним засобом профілактики та лікування хвороб очей.
Лютеїн - головний пігмент жовтого плями, яка відповідає за зір.
Лютеїн міститься в жовто-червоних овочах і фруктах, у темно-листових овочах, а також у яйцях. Бади з лютеїном перешкоджають клітинної декструкции ретини в області зорового нерва, попереджаючи розвиток глаукоми. Відновлюють порушені функції зору, підвищують його гостроту, покращують сприйняття кольору.
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/badi-dlya-zdorovya-ochey_622.gif-->Бади для здоров'я очей

загрузка...
Написати Вконтакте