» » "Сюрпризи" на терезах зміна ваги тіла | Для схуднення
  • автор: admin  
  • (17-03-2015, 13:49)   
  •   0   
  •  209 

"Сюрпризи" на вагах
Несподівано виявивши, що ваги показують на 1-3 кг більше, ніж було вчора, не поспішайте панікувати. Знайте, що жир в таких кількостях за добу в організмі відкластися не може, тому причину раптової зміни ваги тіла варто пошукати в іншому.
По-перше, жіночий організм схильний затримувати воду перед менструацією , що може викликати збільшення ваги до 3 кг. В перший же день менструації все «набране», як правило, зникає без сліду.
По-друге, цифри на вагах можуть різко збільшитися, якщо напередодні ви з'їли набагато більше, ніж зазвичай, приміром, під час святкового застілля. Особливо в цьому сенсі небезпечна солодка і солона їжа: вона сприяє затримці води в організмі. Влаштуйте розвантажувальний день кілька днів уникайте надмірного споживання солі і цукру - і ви легко позбавитеся від небажаних кілограмів.
Гірше, якщо надбавка у вазі була спровокована прийомом ліків. Збільшення маси тіла можуть викликати гормональні ліки, в тому числі контрацептиви, і психотропні засоби (антидепресанти і транквілізатори). Тому якщо ви починаєте приймати подібні препарати, заздалегідь подбайте про свою вагу: можливо, доведеться якийсь час розраховувати калорійність і жирність раціону, займіться фізичними вправами. І тоді вам вдасться зберегти колишню вагу, а може бути, і зменшити його.
По-четверте, причиною збільшення маси тіла можуть бути активні заняття фітнесом . В цьому випадку на місце жирової тканини в організмі поступово приходить м'язова, а вона має більшу вагу, ніж жирова. Але ж ми худнемо не для того, щоб гордо демонструвати всім цифри на вагах, а щоб мати красиву і струнку фігуру. А ваше тіло вже стало більш пружним, підтягнутим і сильним. Тому продовжуйте в тому ж дусі!

http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/syurprizi-na-terezah-zmna-vagi-tla-dlya-shudnennya_751.gif-->"Сюрпризи" на терезах зміна ваги тіла  Для схуднення


http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/syurprizi-na-terezah-zmna-vagi-tla-dlya-shudnennya_2.gif-->"Сюрпризи" на терезах зміна ваги тіла  Для схуднення

загрузка...
Написати Вконтакте