» » Класична теорія здорового харчування
  • автор: admin  
  • (17-03-2015, 13:33)   
  •   0   
  •  612 

Класична теорія здорового харчування
У людському організмі все життєво важливі процеси перебувають у прямій залежності від з чого, буквально з перших днів життя складається його харчування, а також від режиму живлення.
Харчування - це необхідне і першорядне життєво важлива умова. Тому не дивно, що всі природничі та універсальні концепції включають таку важливу частину як теорія харчування. Існує дві теорії харчування. Одна утворилася ще в античні часи, а друга була остаточно сформована на початку ХХ століття. Згідно з античною теорії, всі структури організму харчуються за рахунок крові. Кров безперервно утворюється в системі травлення в результаті складного і невідомого процесу. Ця кров з допомогою печінки очищається, а потім живить всі тканини і органи.
Класична теорія передбачає збалансований підхід до режиму і оцінці харчування. Просто кажучи згідно цієї теорії необхідно, щоб в організм надходили речовини, які компенсують їхні втрати і витрати в результаті основного обміну.

http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/klasichna-teorya-zdorovogo-harchuvannya_131.gif-->Класична теорія здорового харчування


Класична теорія здорового харчування передбачає такі основні положення:

1. надходження речовин повинно відповідати їх витраті;

2. надходження харчових речовин, насамперед, забезпечується за рахунок всмоктування корисних складових;

3. організм самостійно здійснює утилізацію їжі;

4. їжа складається з кількох компонентів, які різні по фізіологічному значенню;

5. завдяки рівню моносахаридів, амінокислот, жирних кислот, деяких солей і вітамінів визначається метаболізм, а значить, існує можливість створити елементарні дієти.
Харчові речовини, це такі окремі елементи або хімічні сполуки, необхідні організму для повноцінного протікання життєво важливих для нього процесів. В той же час вони повинні відрізнятися досить високим енергетичним рівнем.
У їжі повинні міститися вітаміни, білки, жири і вуглеводи, а також вода і мінеральні речовини. Загальна потреба в їжі у різної категорії населення - різна. Приміром, у дітей вона залежить від віку, а у дорослих від умов життя та виду трудової діяльності. Що б максимально задовольняти потреба організму в їжі, необхідно враховувати, що витрачається на добу кількість енергії.
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/klasichna-teorya-zdorovogo-harchuvannya_472.gif-->Класична теорія здорового харчування
Найкращими нормативів харчування вважаються такі результати коли дорослий організм повністю покриває усі свої витрати, а дитячий, крім цього, забезпечує потреби розвитку і зростання. Правильний і раціональний режим харчування у великій мірі сприяє людської працездатності і є однією з найголовніших умов повноцінної і нормальної життєдіяльності шлунково-кишкового тракту.
«Спонсор статті - Rambler.ru тут Ви зможете ознайомитися з найбільш цікавою інформацією про автомобілі * cadillac *»
загрузка...
Написати Вконтакте