» » Достатньо води ви вживаєте для нормальної роботи організму, здоров'я і краси?
  • автор: admin  
  • (17-03-2015, 13:33)   
  •   0   
  •  147 

Достатньо води ви вживаєте для нормальної роботи організму, здоров'я і краси?
Скільки води потрібно випивати щодня і чи вона здатна надати будь-який оздоровлюючу дію на організм? Чи можна, лише відрегулювавши процес прийому води, скинути зайву вагу? Відповіді на ці питання ви знайдете в даній статті.
http://www.stelmas.ru/shop/pict/1240092585.jpg-->Достатньо води ви вживаєте для нормальної роботи організму, здоров'я і краси?
Бажаючи догодити своїм смаковим рецепторам і отримати додаткову «винагороду» за труди, надто часто ми боремося з спрагою не з допомогою води, поглинаючи більш смачні, підбадьорливі і навіть міцні напої. В результаті - більше половини сучасних людей практично виключили звичайну воду з свого раціону.
На жаль, всі без винятку напої не є водою і не дають організму потрібної вологи. В будь-якому напої молекула змінена, тому організм вибирає з рідини розчинені речовини, вважаючи спожитий продукт харчуванням, а не джерелом води. Залишки рідини ж швидко виводяться, що часто призводить до ще більшого зневоднення.

http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/dostatno-vodi-vi-vzhivayete-dlya-normalnoyi-roboti-organzmu-zdorovya-krasi_982.gif-->Достатньо води ви вживаєте для нормальної роботи організму, здоров'я і краси?


Тільки чиста вода сприймається організмом належним чином - вона надходить безпосередньо в клітини, очищаючи їх і стимулюючи процес гідролізу - виробництва енергії. Тому склянку води наповнить вас енергією не гірше шоколадної цукерки (адже жили ж наші предки без солодощів та інших харчових надмірностей!).
Регулюючи споживання води, не варто покладатися на відчуття спраги - слизова оболонка рота пересихає в останню чергу, оскільки її нормальна робота важлива для обробки надходить їжі. Зрозуміти, чи достатньо води ви споживаєте, можна за кольором сечі: вона повинна бути безбарвною. Темна, каламутна сеча говорить про катастрофічну нестачу води в організмі. Організм подає й інші сигнали спраги, які можуть виражатися у вигляді різних болів, шкірних висипань і алергій та ін. в залежності від індивідуальних особливостей організму.
При нестачі води організму стає складно виводити відходи, що призводить до таких проблем, як целюліт, підвищений кров'яний тиск, накопичення піску і каменів у жовчному і нирках, а в крайніх випадках - і до ракового переродження клітин. Щоб не допустити забруднення організму, в боротьбу вступають антитіла, клітини імунної системи. Однак при цьому знижується ступінь захисту від зовнішніх джерел інфекції, що призводить до розвитку різних запальних захворювань.
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/dostatno-vodi-vi-vzhivayete-dlya-normalnoyi-roboti-organzmu-zdorovya-krasi_153.gif-->Достатньо води ви вживаєте для нормальної роботи організму, здоров'я і краси?
Отже, важливо пити воду, але яка вода принесе найбільшу користь? Для здоров'я дуже корисні мінеральні води, які містять корисні речовини в іонно-активному стані. Ці води протікали в землі століттями, вбираючи в себе мінеральні води і позитивну енергетику чистої екології. Оскільки, як відомо, вода є прекрасним джерелом накопичення і передачі інформації, артезіанські води здатні впливати на людину і на генному рівні. Розчинені в ній хімічні елементи засвоюються організмом у багато разів краще, ніж ті ж речовини, одержувані з вітамінів і Бадів.
На добу людина повинна випивати близько 25 літрів води. Води чистою, багатою корисними мінеральними речовинами. В інтернет-магазині www.stelmas.ru ви можете придбати унікальні води, структуровані, насичені киснем і гармонізовані класичною музикою і фразою «З любов'ю і вдячністю».
Детальніше про унікальні властивості води читайте www.dieta.ru/voda . Беріть участь у конкурсі та вигравайте призи, включаючи головний приз 100000 рублів, на www.dieta.ru/konkurs .
загрузка...
Написати Вконтакте