Дієти
Як рослини допомагають в боротьбі із зайвою вагою | Для схуднення та здоров'я
17.03.2015 1147 0 admin

Як рослини допомагають в боротьбі із зайвою вагою | Для схуднення та здоров'я

Здорове харчування

Як рослини допомагають в боротьбі із зайвою вагою
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/yak-roslini-dopomagayut-v-borotb-z-zayvoyu-vagoyu-dlya-shudnennya-ta-zdorovya_291.jpeg-->Як рослини допомагають в боротьбі із зайвою вагою  Для схуднення та здоров'я
Правильне харчування неможливо собі уявити без рослинної їжі. З неї організм отримує рослинну клітковину , вітаміни, мінерали, антиоксиданти.
Складні вуглеводи, які містяться в овочах та зернових, забезпечують організм енергією надовго, підтримуючи постійний рівень цукру в крові.
На процеси травлення і обмін речовин позитивно впливають органічні кислоти, ефірні масла, рослинні пігменти, що містяться у фруктах і ягодах .

http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/yak-roslini-dopomagayut-v-borotb-z-zayvoyu-vagoyu-dlya-shudnennya-ta-zdorovya_292.gif-->Як рослини допомагають в боротьбі із зайвою вагою  Для схуднення та здоров'я


Деякі з рослин особливо ефективні в боротьбі із зайвою вагою, і рекомендуються дієтологами в комплексному лікуванні та профілактиці ожиріння .
Овочі

Артишок. Надає сечогінний і жовчогінний дію, сприяє стимуляції щитовидної залози.
Баклажан. Має слабовираженное сечогінну дію.
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/yak-roslini-dopomagayut-v-borotb-z-zayvoyu-vagoyu-dlya-shudnennya-ta-zdorovya_463.gif-->Як рослини допомагають в боротьбі із зайвою вагою  Для схуднення та здоров'я
Бруква. Використовують як сечогінний і проносного засобу корисна при лікуванні ожиріння.
Кабачки. Рекомендуються як легкий сечогінний, жовчогінний та послаблюючий засіб у зв'язку з великим вмістом у них клітковини. Кабачки сприяють поліпшенню роботи кишечника, корисні при запорах . Кабачки дуже популярні в комплексному лікуванні ожиріння, а також для його профілактики.
Капуста. Має сечогінний і жовчогінний ефект. Рекомендується в дієтичному харчуванні при великому надмірній вазі.
Морква . Використовують у дієтичному харчуванні, як в комплексному лікуванні, так і для профілактики ожиріння.
Огірок. Використовують в якості дієвого засобу стимуляції секреції травних залоз, очищення організму. Огірок має сечогінну і послаблюючу дію. Завдяки дуже низькій калорійності, огірок незамінний в дієтичному харчуванні хворих, які страждають ожирінням. Для схуднення дуже популярна огіркова дієта .
Редька. Використовується як засіб для стимуляції виділення шлункового соку, посилення перистальтики кишечника. Ось чому редьку часто використовують при лікуванні хронічних закрепів і ожиріння.
Буряк. Чинить жовчогінну, сечогінну та проносну дію. Покращує процес травлення, стимулює перистальтику кишечника і шлункову секрецію, нормалізує функціонування щитовидної залози. Використовується при лікуванні хронічних закрепів і ожиріння.
Гарбуз. Має сечогінний, проносний і жовчогінний ефект, очищає і в цілому нормалізує роботу кишечника. Міститься в гарбузі вітамін T сприяє засвоєнню жирної їжі. Рекомендується вживати в комплексному лікуванні ожиріння. Гарбузова дієта для схуднення вважається достатньо ефективною.
Фрукти і ягоди

Кавун . Використовується в якості сечогінного засобу. Кавун сприяє посиленню перистальтики кишечника, покращує травлення, також виводить з організму шкідливі речовини і шлаки, сприяє зниженню маси тіла.
Диня . Має сечогінну, проносну і жовчогінну дію. При ожирінні рекомендується вживати несолодкі сорти дині.
Інжир. Його використовують як дієвий засіб поліпшення травлення, а також як легкий сечогінний і проносний. Вживання інжиру сприятиме поступовому зменшенню ваги при ожирінні.
Журавлина. Ягоди журавлини мають сечогінну дію. Вміст йоду в ягодах журавлини дає можливість використовувати її як дієвий засіб у лікуванні ожиріння, а також для його профілактики.
Аґрус. Є сечогінну, жовчогінну, а також загальнозміцнюючим засобом. Сприяє поліпшенню травлення і прискоренню обміну речовин .
Зливу. Має сечогінний ефект. Може застосовуватися як проносний засіб, велику кількість клітковини дозволяє використовувати сливу для очищення кишечника і організму. Використовують сливу при лікуванні хронічних закрепів.
Смородина. Пектинові речовини, яких дуже багато в ягодах смородини, допомагають зв'язувати і виводити токсини з кишечника. До того ж ягоди смородини мають сечогінний ефект і в цілому покращують травлення.
Шовковиця. Сприяє поліпшенню роботи щитовидної залози, що часто необхідно при лікуванні ожиріння.
Яблуня. Яблука містять велику кількість пектинових речовин, які зв'язують токсини та інші шкідливі речовини й виводять їх з організму, сприяє його очищенню. Яблука мають сечогінну, жовчогінну та проносну дію. Нормалізують травлення і регулюють перистальтику кишечника. При великому надмірній вазі рекомендують у дієтичному харчуванні використовувати кислі сорти яблук. До того ж яблуко споконвіку було найбільш доступним і найбільш улюблених ласощів російської людини.
Зернові

Гречка. Гречка досить популярна, коли мова йде про дієтичному харчуванні при різного роду захворюваннях, в число яких входить і ожиріння. Розроблена навіть спеціальна лікувальна гречана дієта .
Вівсянка. Для очищення організму і зниження ваги дієтологи рекомендують вживати вівсяний відвар . Вівсяну кашу також широко використовують у дієтичному харчуванні при ожирінні, атеросклерозі, шлунково-кишкових захворюваннях, захворюваннях печінки та підшлункової залози. Ефективна для схуднення вівсяна дієта.
Ячмінь. Каші з ячменю корисні для людей з надмірною вагою, а також для людей, які страждають порушеннями жирового і вуглеводного обмінів.
Спеції та зелень

Петрушка. Петрушка довгі століття використовувалася народною медициною при лікуванні водянки. Сьогодні вона не втратила своєї популярності при лікуванні набряків.
Ревінь. Коріння цієї рослини є проносним засобом. Його, як правило, призначають при атонії кишечника, хронічних запорах, а так само при лікуванні ожиріння.
Салат. Сприяє поліпшенню функціонування щитовидної залози, використовується в дієтичному харчуванні.
Кмин. Плоди кмину є дієвим сечогінну, жовчогінну і послаблюючу засобом, підвищують моторну і секреторну функції шлунка і кишечника, виводять шкідливі речовини з організму, покращують травлення в цілому. Використовують в лікуванні ожиріння.
Щавель. Має жовчогінну дію, покращує травлення і посилює перистальтику кишечника. Щавель застосовують при лікуванні ожиріння і його профілактики.
Крес-салат. Сприяє нормалізації травлення, поліпшенню жирового і вуглеводного обміну. Використовується в комплексному лікуванні ожиріння.
Гуава, її склад і корисні властивості для організму людини Гуава, її склад і корисні властивості для організму людини
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-12/guava-yiyi-sklad-korisn-vlastivost-dlya-organzmu-lyudini_451.jpeg--> Батьківщиною гарбуза є Перу. Це рослина
Роль яблук в дієтичному харчуванні Роль яблук в дієтичному харчуванні
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/rol-yabluk-v-dyetichnomu-harchuvann_231.jpeg--> Яблуко - дуже корисний для нашого організму фрукт, в ньому
Корисні властивості кавуна, калорійність кавуна | Для схуднення та здоров' ... Корисні властивості кавуна, калорійність кавуна | Для схуднення та здоров' ...
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/korisn-vlastivost-kavuna-kalorynst-kavuna-dlya-shudnennya-ta-zdorovya_571.jpeg--> Смугаста «ягода-гігант»,
Продукти для дієти «6 пелюсток» по днях Продукти для дієти «6 пелюсток» по днях
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/produkti-dlya-dyeti-6-pelyustok-po-dnyah_411.jpeg--> Перелік дозволених продуктів по днях для дієти « 6
Панацея від ста недуг: корисні властивості ягід годжі Панацея від ста недуг: корисні властивості ягід годжі
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/panaceya-vd-sta-nedug-korisn-vlastivost-yagd-godzh_791.jpeg-->
Сантимин в боротьбі із зайвою вагою. Особливості застосування Сантимина Сантимин в боротьбі із зайвою вагою. Особливості застосування Сантимина
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/santimin-v-borotb-z-zayvoyu-vagoyu-osoblivost-zastosuvannya-santimina_301.jpeg--> «Сантимин» - харчова
[vk]
Войти через:
[/vk] [vk][/vk] [odnoklassniki][/odnoklassniki] [facebook][/facebook] [mailru][/mailru] [google][/google] [yandex][/yandex] [vk]
[/vk]