» » Ягоди Асаї, корисні властивості для схуднення та здоров'я
  • автор: admin  
  • (16-03-2015, 18:01)   
  •   0   
  •  728 

Ягоди Асаї - унікальне джерело здоров'я
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/yagodi-asayi-korisn-vlastivost-dlya-shudnennya-ta-zdorovya_921.jpeg-->Ягоди Асаї, корисні властивості для схуднення та здоров'я
Як тільки не називають маленьку фіолетову ягідку зовсім недавно відкриту європейськими послідовниками здорового способу життя: «амазонська перлина», «бразильська віагра», «фонтан юності», «королівська супер-ягода». Всесвітній «бум здоров'я» спровокувало появу цього дива природи після опублікування результатів дослідження властивостей асаї в 2004 році. На сьогоднішній день ця ягода міцно посіла перше місце за вмістом антиоксидантів серед усіх натуральних продуктів. Давайте докладніше дізнаємося про її походження і унікальні властивості.
По-перше, вимовляти назву ягоди слід, роблячи наголос на останній склад - асаї?. Іноді зустрічається назва акаї.
Ця дівчинка росте на південноамериканської пальми Асаизейро, яка виростає до 30 м. Даний вид пальм зустрічається в тропічних лісах Приамазонья, ближче до дельти річки. Регіон комерційного вирощування - Бразилія, де ягоди називають «бразильським молоком».

http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/yagodi-asayi-korisn-vlastivost-dlya-shudnennya-ta-zdorovya_892.gif-->Ягоди Асаї, корисні властивості для схуднення та здоров'я


Асаї формуються у великі грона, зовні віддалено нагадують виноградні. Урожай ягід з однієї пальми складає від 4 до 7 кг. Місцеві жителі збирають їх вручну, так як ягода дуже ніжна. Темно-фіолетовий плід округлий чимось нагадує дрібні виноградини або чорницю. Невелика кількість м'якоті формується навколо досить великий кісточки. Якщо говорити про смак асаї, то опис його трохи важко. Одні відзначають схожість з малиною або ожиною, інші відчувають нотки горіха та гіркого шоколаду , треті акцентують увагу на злегка солоному післясмаку.
У себе на батьківщині асаї вживають у їжу свіжими, виготовляють із них соки і енергетичні коктейлі, додають в морозиво, десерти, соуси і пироги. Аборигени називають Асаизейро «деревом життя» і це, дійсно, так. Що ж корисного в «перлині Амазонії»?

Ягоди Асаї: корисні властивості


«Пилюлькой вітамінів» іноді ще називають асаї. Ви тільки вдумайтесь у цифру - 3000 (!) компонентів містить цей маленький плід.
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/yagodi-asayi-korisn-vlastivost-dlya-shudnennya-ta-zdorovya_423.gif-->Ягоди Асаї, корисні властивості для схуднення та здоров'я
Ягоди Асаї містять в завидному кількості антиоксиданти і амінокислоти, незамінні жирні кислоти і білки, рослинні стероїди і волокна, мінерали і вітаміни.


Ягоди Асаї: серцево-судинна система


У зв'язку з високим вмістом рослинних стероїдів і кислот омега-3 /омега-6 (майже 50% від об'єму) вживання ягід асаї значно знижує рівень холестерину , захищає від атеросклерозу та ішемічної хвороби, аритмії і високого тиску.


Ягоди Асаї: очищення і схуднення


Поліпшується травлення, виводяться шкідливі токсини, спалюються калорії, відбувається помітне зниження ваги. При регулярному прийомі асаї їжа краще засвоюється, а прискорення обміну речовин допоможе забути саме поняття «надмірна вага». Волосся, нігті і шкіра стають ідеальними, завдяки надходженням великої кількості мінералів і вітамінів.


Ягоди Асаї: енергія


Асаї - джерело колосальної енергії для людського організму. Регулярне вживання диво-ягід дозволять вам буквально «літати» з ранку і до пізнього вечора. Ви забудете, що таке сонний настрій вранці і раптові напади втоми в середині дня. Є відомості, що завдяки цій властивості, ягоди асаї приймають всі спортсмени Бразилії.
А ще прийом асаї стимулює розумову діяльність. Під час серйозних інтелектуальних навантажень ними можна замінити традиційні кави і шоколадки. Користі буде набагато більше.
загрузка...
Написати Вконтакте