» » Етикетки - правда чи брехня? | Для схуднення та здоров'я
  • автор: admin  
  • (16-03-2015, 17:57)   
  •   0   
  •  207 

Етикетки - правда чи брехня?
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/etiketki-pravda-chi-brehnya-dlya-shudnennya-ta-zdorovya_961.jpeg-->Етикетки - правда чи брехня?  Для схуднення та здоров'я
Часто склад продукту на етикетці вказаний так хитромудро, що без спеціальних знань не зрозуміти, корисний продукт ми все-таки купуємо або не дуже. Саме для тих, хто ще вірить в чесність рекламних обіцянок, призначений короткий екскурс по світу етикеток.
Йогурт « з шматочками фруктів »: насправді якщо в продукті і будуть присутні фрукти, то дуже мало. Те, що намальовано на етикетці, може і зовсім бути відсутнім. Приміром, на соці або нектарі можуть бути зображені апельсини або виноград. Але насправді вони замінені цукром, кукурудзяним сиропом і концентратом виноградного соку. А якщо в продукті і є справжні фрукти, то їх кількість виробник має право не вказувати.

Ще по темі: корисні йогурти
Хліб « з цільних зерен », « зерновий » - багато виробників «прикрашають» подібними написами свою продукцію, хоча насправді на першому місці в складі вказана рафінована борошно, в якій немає вітамінів і мінералів. При цьому ви всі повинні пам'ятати, що якщо продукт вказано на першому місці у списку, значить його там найбільше. А цільних зерен, які багаті вітамінами Е і В, а також рослинною клітковиною у продукті дуже і дуже мало.

http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/etiketki-pravda-chi-brehnya-dlya-shudnennya-ta-zdorovya_382.gif-->Етикетки - правда чи брехня?  Для схуднення та здоров'я


« Джерело клітковини » «містить клітковину» - на жаль, часто клітковина, яка міститься в продуктах, не з бобових, овочів, цільних зерен або фруктів, а синтетично проведена в лабораторії. Наприклад, це може бути порошок полидекстрози. Швидше за все, подібна клітковина не буде здатна нормалізувати тиск і вивести зайвий холестерин.
« Містить антиоксиданти », « посилює імунітет » - це часта напис на соки, нектари, кашах швидкого приготування і мюслі для сніданків. Насправді ж омолодити організм і зміцнити імунітет можна лише вживаючи натуральні продукти.

Наприклад: такі коктейлі для зміцнення імунітету .
« Повністю натуральний продукт » - на жаль, не існує чітких правил, що визначають коли виробник може вказувати таке. Тому ви можете на тій же упаковці мюслі побачити у складі високофруктозний кукурудзяний крохмаль. Незважаючи на те, що він отриманий з фруктози, здобутий він був хімічним шляхом. Замість натуральних фруктів вас часто очікують синтетичні аналоги. Користі від них, звичайно ж, ніякої.
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/etiketki-pravda-chi-brehnya-dlya-shudnennya-ta-zdorovya_663.gif-->Етикетки - правда чи брехня?  Для схуднення та здоров'я
Після такої нахабної і зухвалої брехні маркетологів починаєш розуміти людей, які переходять на просту їжу, харчуючись овочами, горіхами , фруктами, крупами. Це корисніше для здоров'я і немає потреби шукати в інтернеті, що таке «частково гідрогенізовані жири».
загрузка...
Написати Вконтакте