» » Як прискорити обмін речовин в організмі і схуднути: дієта і вправи
 • автор: admin  
 • (16-03-2015, 17:53)   
 •   0   
 •  250 

Як прискорити обмін речовин в організмі
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/yak-priskoriti-obmn-rechovin-v-organzm-shudnuti-dyeta-vpravi_211.jpeg-->Як прискорити обмін речовин в організмі і схуднути: дієта і вправи
Мало їсте, багато тренуєтеся і не можете скинути ні грама? Скептики відразу засумнівалися щодо вашої адекватності самооцінки. Ну а спортивні медики не знаходять в такій ситуації нічого дивного. Уповільнений метаболізм - дуже поширена проблема. Про те, як прискорити обмін речовин в організмі написано мільйон статей, і навіть парочка серйозних наукових праць. На них ми і будемо ґрунтуватися.
нормальний метаболізм якщо ж ні - варто вживати заходів.

Строго кажучи, цей тест не показує базову швидкість метаболізму, а так званий метаболічний відгук - швидкість, з якою організм витрачає енергію після тренування і на тлі дієтичних заходів. Саме від цієї реакції і буде залежати, схуднете ви чи ні.

http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/yak-priskoriti-obmn-rechovin-v-organzm-shudnuti-dyeta-vpravi_812.gif-->Як прискорити обмін речовин в організмі і схуднути: дієта і вправи


Чим прискорити обмін речовин: продукти


Існують два варіанти неправильного харчування, на тлі якого обмін речовин сповільнюється:

 • Переїдання систематичне вживання на 20% і більше калорій, ніж спалюється протягом дня;

 • Недоїдання, ігнорування білкових продуктів і корисних жирів .


 • У першому випадку, організму не треба особливо метушитися, адже його «годують». Він, відповідно, відкладає жирові запаси. Винятком є поєднання такої стратегії з високоінтенсивним силовим тренінгом. Тоді тіло нарощує мускулатуру, і обмін прискорюється за рахунок метаболічного ефекту м'язової тканини.
  У другому сильний стрес викликає уповільнення обмінних процесів в організмі, так як тіло бореться за виживання в екстремальних умовах.
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/yak-priskoriti-obmn-rechovin-v-organzm-shudnuti-dyeta-vpravi_963.gif-->Як прискорити обмін речовин в організмі і схуднути: дієта і вправи
  Перший варіант «виліковний» тільки суворим обліком і контролем. Прискорити обмін речовин допоможе планування всього, що ви з'їсте на наступний день напередодні ввечері. Не варто занадто «хвацько» обмежувати калорійність. Їжте у межах добових енерговитрат якщо підтримуєте вагу, і в межах цифри основного обміну якщо худнете. Намагайтеся вживати білкове блюдо на кожен основний прийом їжі, і позбудьтеся від баласту - солодощів, консервів, напівфабрикатів.
  У другому випадку слід чітко усвідомити - чим менше ви їсте, тим повільніше худнете, особливо, якщо займаєтеся спортом. Ніхто не говорить, що потрібно переходити на дієту сумоїста, просто слід знати, які продукти прискорюють обмін речовин і дотримуватися основні правила дієти для прискорення обміну речовин :

 • 2 порції нежирних молочних продуктів в день, кальцій важливий для обмених процесів;

 • 1-2 порції м'яса або риби без жиру;

 • 2-3 порції свіжих овочів, зеленого салату;

 • 1-2 порції зернових продуктів;

 • 1-2 порції фруктів;

 • 5-6 прийомів їжі в день, інтервал - не більше, ніж 35 години;

 • додатковий прийом препаратів цинку, магнію і йоду.


 • Режим і вправи для прискорення обміну речовин


  Прискорює обмін речовин силовий тренінг . Це класичні вправи з гантелями, штангами і в тренажерах, або калланетика або пілатес , вирішувати тільки вам. А правило просте - на тиждень кожна група м'язів повинна двічі піддатися силовий тренуванні. «Просунуті» можуть проробляти кожну групу м'язів тричі. Виключення з цієї схеми - «роздільний» силовий тренінг.
  Кардіо теж важливо для обмінних процесів. Але ви не повинні зловживати їм. Горезвісні 200 хвилин кардіо - це ваш мінімум, він же максимум. Якщо ви хочете отримати більше навантаження, збільште інтенсивність тренування, але не час роботи. Потрібні додаткові тренування - займіться йогою або стрейчингом, але не зловживайте аеробікою (саме така стратегія і веде до уповільнення обмінних процесів в організмі).
  Крім того одразу за днем інтенсивної силової або аеробного тренування повинен слідувати день відпочинку, так що розподіляйте навантаження правильно. Крім правильного тренувального режиму вкрай важливо налагодити власне життя. Проститесь з вечірніми серіалами, дивіться їх вранці на біговій доріжці. Ви повинні спати як мінімум 8 годин на добу. На швидкості обмінних процесів позначається стрес і перевтома. Якщо ви звикли працювати без вихідних, чекайте атаки «стресового» гормону кортизолу, переїдання і уповільнення обміну речовин. Кращий друг швидкого обміну - почуття міри і режим.
  Фітнес-тренер Олена Селіванова - спеціально для http://diety.pp.ua/ .
  загрузка...
  Написати Вконтакте