» » Шкода майонезу для схуднення і здоров'я, Шкідливий чи легкий майонез?
  • автор: admin  
  • (16-03-2015, 17:51)   
  •   0   
  •  224 

Чим шкідливий майонез?
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/shkoda-mayonezu-dlya-shudnennya-zdorovya-shkdliviy-chi-legkiy-mayonez_611.jpeg-->Шкода майонезу для схуднення і здоров'я, Шкідливий чи легкий майонез?
Олів'є, ароматні пельмені, паруючий український борщ, інші страви - все це подається з незмінною заправкою і улюбленим соусом російського столу - майонезом. Чим шкідливий майонез? І хіба можна уявити, що традиційний святковий салат може завдати непоправної шкоди фігурі і здоров'ю людини, тільки з причини заправки його звичним майонезом? На жаль, шкоду і для схуднення, і для здоров'я від цього колись французького соусу з пряним ароматом гірчиці великий.

Шкода майонезу: калорії і жир


Висококалорійний продукт, заснований на рафінованій рослинній олії, має колосальну енергетичну цінність і не містить практично жодного корисного компонента. Вживання навіть однієї столової ложки цього білого і ароматного отрути може звести нанівець всі зусилля і працю по зниженню ваги. Крім того, вживання майонезу дітьми веде не тільки до ожиріння , але і авітамінозу та іншим небезпечним захворюванням. У чому ж конкретно полягає шкоду вживання майонезу в їжу? Викладемо доводи експертів по порядку.
По-перше, майонез - жировий продукт , який додається в основну їжу і, тому абсолютно не помітний. Жир, як відомо, є одним з кращих підсилювачів смаку, в результаті чого продукт присмачений порцією майонезу буде поглинатися з подвоєною швидкістю й в обсягах більших, ніж зазвичай.

http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/shkoda-mayonezu-dlya-shudnennya-zdorovya-shkdliviy-chi-legkiy-mayonez_342.gif-->Шкода майонезу для схуднення і здоров'я, Шкідливий чи легкий майонез?


По-друге, до складу майонезу входять численні синтетичні добавки , які не тільки одноразово завдають шкоди організму людини, але можуть і накопичуватися.
По-третє, майонез має різкий, гострий смак , в результаті чого смакові рецептори споживача притупляються, і їжа без майонезній заправки здається прісною. Наркотичні речовини викликають звикання приблизно за тим же механізмом, притуплює гостроту відчуттів з кожною дозою. Той же ефект можна спостерігати і при вживанні майонезу: з кожним днем кількість соусу збільшується, а його відсутність може викликати ледь не фізичні страждання і навіть відсутність апетиту.

Шкідливий легкий майонез для схуднення?


А ще майонез може бути обманщиком. Численні упаковки з позначкою «низькокалорійний» обіцяють повну безпеку для талії і стегон. Однак використання такого соусу в процесі приготування і вживання їжі лікарями взагалі не рекомендується. Низькокалорійний майонез, хоча і містить калорій менше, ніж його стандартний побратим, все ж не менш шкідливий, а можливо і завдає удар куди більш значний.
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/shkoda-mayonezu-dlya-shudnennya-zdorovya-shkdliviy-chi-legkiy-mayonez_513.gif-->Шкода майонезу для схуднення і здоров'я, Шкідливий чи легкий майонез?

До складу цієї підозрілої суміші входить занадто велику кількість крохмалю, підсолоджувачів , стабілізаторів та іншої харчової хімії, яка за науковими даними може привести не тільки до хронічних захворювань, але й до генних мутацій.
Крім того, психологічний хід із зазначенням на етикетці слів «низькокалорійний» або «дієтичний» здатний приспати пильність покупця, контролює свою вагу. Однак дієтичного майонезу в природі не існує і не може існувати, так як апріорі це продукт жиросодержащий. Основу майонезів складають масла, тому говорити про включення в раціон худне людини низькокалорійного майонезу не просто неправильно, це блюзнірство.
І вміст солі в соусах під назвою майонез, просто колосальне. Одна невелика порція салатної заправки містить кілька добових доз хлориду натрію. Вживання майонезу веде до підвищення артеріального тиску, а також набряків і різкого дисбалансу обміну речовин .
Запам'ятайте, майонез позбавляє людини відчуття смаку натуральних продуктів, так як при його додавання в будь-які страви, переважно відчувається пряний смак добавки. Майонез поєднує в собі відразу кілька: смаків і солоний, солодкий, кислий, тому підходить практично до будь-якої їжі. Універсальна заправка робить навіть самі оригінальні і незвичайні страви посередніми і малоцікавими для істинних гурманів.
Олена Селіванова - спеціально для http://diety.pp.ua/
загрузка...
Написати Вконтакте