» » Як правильно СІСТИ на ДІЄТУ і досягти РЕЗУЛЬТАТІВ | Для схуднення
  • автор: admin  
  • (16-03-2015, 17:47)   
  •   0   
  •  2511 

Як правильно сісти на дієту
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/yak-pravilno-ssti-na-dyetu-dosyagti-rezultatv-dlya-shudnennya_421.jpeg-->Як правильно СІСТИ на ДІЄТУ і досягти РЕЗУЛЬТАТІВ  Для схуднення
Як сісти на дієту, щоб не зірватися і досягти бажаного результату, це питання хвилює більшість дівчат і жінок напередодні тепла. Однак ви правда-правда впевнені, що вам потрібно сісти саме на суворий низькокалорійний раціон, а не, наприклад, на велосипед, щоб помчати від зайвих кілограмів і сумі в невідому далечінь? Ну а якщо серйозно, більшість з нас вибирають занадто суворі заходи, щоб позбутися від пари складок. І найголовніша помилка прекрасної половини людства - спонтанний підхід до процесу.

Як сісти на дієту: готуємося морально


Коли вам прийшла в голову «ця сама» думка? Під час примірки топіків і купальників до літа, або коли на вас перестали сходитися улюблені джинси, звичайно ж. А може бути, вам хтось не дуже тактовно натякнув на надбавку у вазі. У будь-якому випадку, якщо ви вирішуєте урізати раціон в хвилину смутку, злості або розлади, нічого хорошого з цього не вийде.
Ви, як суворий батько, почнете катувати свій організм обмеженнями і «додатковими заняттями» фізкультурою. У підсумку, «внутрішній дитина» збунтується, і ви швиденько наплюете на всі дієтичні рекомендації, і будете тішити себе фразою «я і так прекрасне», і, можливо, черговий плюшки.

http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/yak-pravilno-ssti-na-dyetu-dosyagti-rezultatv-dlya-shudnennya_212.gif-->Як правильно СІСТИ на ДІЄТУ і досягти РЕЗУЛЬТАТІВ  Для схуднення


Моральна готовність до дієти означає, що ви вирішуєте зробити це не через злість на себе або некрасиво обтягуючий кофтинку, а для того, щоб стати краще.

Правильна мотивація схуднення - «я роблю це з любові до себе, тому, що мені подобається легкість у всьому тілі, мені хочеться бути більш здоровою і красивою».
Головне - усвідомити, що здорова дієта тільки допоможе вашому організму, і не буде таким вже мукою для вас.

Як правильно сісти на дієту: готуємося фізично


Дуже часто рекомендують «розвантажитися» перед дієтою. Ми розуміємо це буквально і починаємо шукати суворі розвантажувальні дні . У підсумку, після пари днів самообмеження на кефірі, вам хочеться наплювати на всю цю затію, і повернутися у звичну колію. Не потрібно розуміти фразу про «розвантаження» буквально. Якщо ви хочете правильно сісти на дієту, постарайтеся оздоровити ваш сьогоднішній раціон.
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/yak-pravilno-ssti-na-dyetu-dosyagti-rezultatv-dlya-shudnennya_423.gif-->Як правильно СІСТИ на ДІЄТУ і досягти РЕЗУЛЬТАТІВ  Для схуднення
Будь-яка дієта для схуднення буде переноситися легше, якщо за кілька тижнів до неї ви обмежите кількість жирної їжі. Постарайтеся відмовитися від смажених страв зовсім. Не їжте м'ясо, запечене в сир і майонез. Залиште на тарілці салат з майонезом .
Ви можете їсти будь-які каші на воді, супи, нежирні солодощі на кшталт зефіру та мармеладу, овочі і фрукти, і робити салати з натуральною оливковою або іншим рослинним маслом.
Це допоможе вам трохи адаптуватися до здорового харчування і дієта не стане шоком для організму.
Другий «пунктик» нашого харчування - кава " три в одному, випічка і солодощі, які одночасно містять цукор і жир. Перший продукт замініть на натуральний лате, ну а останні два краще просто викреслити на час схуднення з раціону.
Візьміть собі за правило з'їдати одну столову ложку знежиреного сиру перед будь-яким солодким перекусом. Так ви зможете позбутися від підвищеного апетиту до і після ласощі. Поки ви вносьте невеликі зміни в раціон, постарайтеся «доглянути» найменш стресовий період, коли дотримуватися дієти буде зручно, і починайте активну боротьбу з кілограмами в цей спокійний період. І пам'ятайте, що терпіння і стратегія в справі зниження ваги працюють краще, ніж швидкість і натиск.
Рекомендуємо: Вибираємо дієту для схуднення
Фітнес-тренер Олена Селіванова - спеціально для http://diety.pp.ua/ .
загрузка...
Написати Вконтакте