» » Мус з брусниці - дієтичні рецепти для схуднення
  • автор: admin  
  • (16-03-2015, 17:46)   
  •   0   
  •  253 

Мус з брусниці
Наш організм протягом доби повинен отримувати всі п'ять смаків гіркий, кислий ,солоний, гострий , солодкий згідно з внутрішнім біологічним годинником. Харчування повинне приносити радість, підтримувати настрій, тонус, але і лікувати нас, так як ми з Вами вже зрозуміли, що надмірна вага - це хвороба. Сьогодні ми з Вами будемо готувати мус з брусниці, має солодко-кислий смак, тому його доречно їсти або в години активності шлунка, селезінки і підшлункової залози в проміжку між 7 - 11 ранку, якщо мус вийде солодкуватим на смак або після 23 вечора в годину активності жовчного міхура, якщо в мусі буде переважати смак кислуватий.
Приготуємо брусничний морс, процідимо і покладемо в нього цукор за смаком. Для приготування мусу в емальований посуд отольем стільки морсу , скільки за обсягом хочемо отримати мусу. На морсе варимо ріденьку манну кашку, повільно насипаючи у киплячий морс крупу і, постійно помішуючи дерев'яною ложкою. Перед тим як засипати манну крупу в морс , бажано її трохи перемішати з цукром, тоді при варінні крупа не візьметься грудочками. Зварену на морсе ріденьку кашу ставимо остигати.
Після того як кашка охолола починаємо її збивати. Я віддаю перевагу збивати всі і не тільки мус віночком (мама завжди все збивала дерев'яною ложкою). Колір збитого мусу змінюється від яскраво пофарбованого рожевого брусничного кольору до білувато-рожевого. Змінюється і консистенція-мус збивається в піну Мус розливається по кружечкам і ставиться на кілька годин в холодильник. Їжте на здоров'я вітамінний, корисний з легкої брусничної гірчинкою мус. Це шалено смачно, повірте, дівчата!

http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/mus-z-brusnic-dyetichn-recepti-dlya-shudnennya_611.gif-->Мус з брусниці - дієтичні рецепти для схуднення


http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/mus-z-brusnic-dyetichn-recepti-dlya-shudnennya_782.gif-->Мус з брусниці - дієтичні рецепти для схуднення

загрузка...
Написати Вконтакте