» » Все про перловке: скільки калорій і які корисні властивості
 • автор: admin  
 • (16-03-2015, 16:09)   
 •   0   
 •  1123 

Перловка: корисні властивості перлової каші та її калорійність
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/vse-pro-perlovke-sklki-kalory-yak-korisn-vlastivost_751.jpeg-->Все про перловке: скільки калорій і які корисні властивості
Перш ніж ми почнемо розповідати вам про корисні властивості перловки, варто спочатку розібратися, з чого взагалі вона проводиться. А роблять її з цільного ядра такого зерна, як ячмінь, очищаючи його від висівок. Ще в далекі часи ячмінь багато людей називали унікальним і цінним продуктом. Стародавні воїни, зокрема, в Римі, в основному харчувалися кашею саме з ячменю, що надавало їм небувалу силу і міць. Крім того, ячмінь вживали і вчені з «сусідньої» Стародавній Греції, так як вважалося, що це зерно дає людині високі інтелектуальні здібності, а також заряджає гарним настроєм і бадьорістю.
Як бачите, вже в давнину люди знали про користь, нехай і не перловки, але її, так би мовити, первообраза - ячменю. У більш пізній час вчені змогли провести хімічний аналіз цього злаку і прийшли до висновку, що користь перлової каші дійсно величезна і зовсім не обмежується лише перерахованими вище властивостями.

Чим ще корисна перловка?


http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/vse-pro-perlovke-sklki-kalory-yak-korisn-vlastivost_522.jpeg-->Все про перловке: скільки калорій і які корисні властивості


Перш за все, потрібно відзначити, що в перлової і ячної крупах містяться різні мікроелементи, вітаміни та мінерали, харчові волокна, які є дуже корисними для повноцінної роботи усього людського організму. Розглянемо, які саме речовини знаходяться в складі злаку:

http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/vse-pro-perlovke-sklki-kalory-yak-korisn-vlastivost_513.gif-->Все про перловке: скільки калорій і які корисні властивості • Подібно вівсянці, в перловій крупі/каші досить чималий набір вітамінів і необхідних речовин: A, B, D і E, а також фолієва і нікотинова кислоти.

 • 16 мінералів у складі! Серед них особливо виділяється фосфор - він присутній у продукті в великій кількості. Фосфор корисний для підтримання метаболізму, а також для роботи головного мозку.

 • У перловке містяться так звані складні вуглеводи (понад 70 відсотків). Якщо щоранку з'їдати порцію каші, то весь день можна бути бадьорим і мати відмінне самопочуття!

 • Також потрібно згадати і про білки (близько 10 відсотків), які за своїм складом є дуже цінними. Серед амінокислот варто виділити лізин, сприяє зміцненню серця і захищає від вірусів, до того ж ще він розщеплює жири, зберігаючи тіло людини молодим і здоровим.

 • У порівнянні з іншими крупами в перлової присутня чимала кількість магнію і калію, заліза, цинку, кальцію та йоду, хрому і селену.

 • Відмінно очищає організм від шлаків. За рахунок клітковини, що міститься в перловке, приходить в норму травлення, а також поліпшується робота кишечника.

 • Продукт хороший для тих, у кого є алергія.

 • Раніше, на Русі перловою кашею лікували похмілля і отруєння.


 • http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/vse-pro-perlovke-sklki-kalory-yak-korisn-vlastivost_414.jpeg-->Все про перловке: скільки калорій і які корисні властивості


  Завдяки всім перерахованим вище властивостям можна сміливо сказати, що перлова каша - просто цінний і незамінний дієтичний продукт, що допомагає оздоровити організм людини.


  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/vse-pro-perlovke-sklki-kalory-yak-korisn-vlastivost_5.gif-->Все про перловке: скільки калорій і які корисні властивості

  Скільки калорій в перловке?


  Цей Продукт є досить-таки низькокалорійним, тому можна дотримуватися дієти, додаючи в свій раціон перлову кашу. Як правило, є її краще в ранкові години, а готувати перловку переважно на воді. Термін дотримання дієти: зазвичай близько тижня. Представимо вашій увазі таблицю, на якій видно, скільки калорій міститься в продукті.
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/vse-pro-perlovke-sklki-kalory-yak-korisn-vlastivost_906.gif-->Все про перловке: скільки калорій і які корисні властивості
  Калорійність • Кількість білків: 93 м

 • Кількість вуглеводів: 737 г

 • Кількість жирів - 11 г

 • Калорій: 324 ккал/100 г перлової крупи (не каші!)


 • http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/vse-pro-perlovke-sklki-kalory-yak-korisn-vlastivost_597.jpeg-->Все про перловке: скільки калорій і які корисні властивості


  Але оскільки ми вживаємо не у сухому вигляді крупу, то давайте подивимося, яка калорійність перлової каші, приготовленої на воді: всього 106 кілокалорій на 100 грамів продукту (проти 324). Таким чином, можна зробити висновок про низьку калорійність перловки, ну а страви з неї є цінним дієтичним харчуванням, завдяки якому можна скинути надмірну вагу і поправити своє здоров'я.
  загрузка...
  Написати Вконтакте