Дієти
Чому хочеться солодкого, як побороти постійну тягу до солодкого при схудненні
16.03.2015 4375 0 admin

Чому хочеться солодкого, як побороти постійну тягу до солодкого при схудненні

Здорове харчування

Чому хочеться солодкого
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/chomu-hochetsya-solodkogo-yak-poboroti-postynu-tyagu-do-solodkogo-pri-shudnenn_681.jpeg-->Чому хочеться солодкого, як побороти постійну тягу до солодкого при схудненні
Чому тягне на солодке? Більшість дієтологів з ходу дадуть відповідь: «незбалансований по вуглеводами раціон, занадто мало калорій, і занадто великі порції цукру в звичайних продуктах». Американський експерт, д. м. н. Д. Кесслер пише, що навіть сучасна вівсянка вже не така, як 20 років тому - цукор міститься буквально у всій їжі швидкого приготування. Саме в зміні раціону і криються пристрасні бажання, які охоплюють чи не кожної людини. А ще ми хочемо солодкого, так як відчуваємо нестачу позитивних емоцій. Але це тільки в загальних рисах. Причини кожної конкретної людини унікальні і заслуговують спеціального підходу. Отже, чому постійно хочеться солодкого і що робити, щоб зменшити цю тягу?

Чому тягне на солодке, якщо я хочу схуднути


Бажання схуднути - не така вже й рідкість в наш час. Більшість людей вибирають не інтенсивні і регулярні тренування, а строгу дієту. Дійсно, щоб мало є багато часу не потрібно, та й гроші економляться. В бажанні бути худою багато дівчат доходять до цієї голодування - відмова від сніданків, символічний дієтичний обід і вечерю.

За даними дослідників Колумбійського Університету, середньостатистична послідовниця суворої дієти чи «наїдає» 1000 ккал .
Цього мізерно мало для нормального функціонування нервової системи. Ось мозок і посилає сигнал «з'їж хоч що-небудь». Чому ми на дієті хочемо солодкого, а не, наприклад, тарілку вівсянки або порцію курячої грудки? Просто ЦНС працює на глюкозі, а витягти її з солодощів набагато простіше, ніж з корисної їжі, багатої білком або складними вуглеводами. А організм любить прості рішення.

http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/chomu-hochetsya-solodkogo-yak-poboroti-postynu-tyagu-do-solodkogo-pri-shudnenn_312.gif-->Чому хочеться солодкого, як побороти постійну тягу до солодкого при схудненні


Що робити, якщо кожен день хочеться солодкого: якщо ви упевнені, що не можете їсти більше і худнути або залишатися у формі, доведеться серйозно переглянути раціон.

 • Обов'язково включіть в нього складні вуглеводи - гречка, вівсянка і коричневий рис допоможуть вашому тілу завжди мати в запасі деякий кількість глюкози для роботи ЦНС.

 • Їжте регулярно, в один і той же час, так організм навчиться жити на те, що ви йому даєте швидше.

 • Вам також допоможе правило 10% . Обчисліть десять відсотків від своєї добової калорійності і їжте на це кількість калорій свої улюблені солодощі або що вашій душі завгодно.


 • Чому дуже хочеться солодкого, якщо я регулярно тренуюся?


  Особливо на цю тему страждають спортсменки циклічних видів спорту або любительки групових фітнес-тренувань. М'язи під час інтенсивної роботи такого типу харчуються переважно глюкозою. Її простіше всього отримати, розщеплюючи вуглеводи. Якщо за 3 години до тренування у вашому раціоні не «промайнула» каша або інше джерело складних вуглеводів, чекайте сильної тяги до солодкого після заняття. Під час роботи м'язи вичерпають ресурс глюкози, і зажадають ще більшого її кількості для відновлення.
  Саме тому в харчуванні спортсменки або просто тренирующейся любительки повинні бути каша , чорний хліб, висівки і овочі. Не забороняється вживання фруктів, особливо багатих клітковиною і пектином.
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/chomu-hochetsya-solodkogo-yak-poboroti-postynu-tyagu-do-solodkogo-pri-shudnenn_143.gif-->Чому хочеться солодкого, як побороти постійну тягу до солодкого при схудненні

  У середньому, нам потрібно 3-4 г вуглеводів на 1 кг власної ваги для підтримки нормальної роботи м'язів.
  Саме тому тривалі білкові дієти і не підходять танцюристам, бігунам, лижникам і любителькам аеробіки.
  Що робити: якщо солодкого дуже захотілося після тренування, можна сміливо скористатися « вуглеводним вікном » (20 хвилин після закінчення руху) і з'їсти 1-2 дуже солодких фруктів. Якщо ж тяга до солоденького наздогнала вас через кілька годин, поїжтекаші з фруктами або навіть дозвольте собі невеликий шматочок зернового хліба.

  Чому постійно хочеться солодкого, якщо я не худну і не захоплююся спортом


  Частенько бажання спожити більше простих вуглеводів пов'язане з підвищеною активністю нервової системи. Не обов'язково для цього вирішувати складні математичні задачі або готуватися до сесії. Мозок і нерви вимагають підвищеного харчування просто, якщо ми довгий час знаходимося в стані стресу.

  Сварки з близькими людьми, проблеми на роботі, депресія, відчуття «безпросвітності» життя - все це прямі шляхи до солодкого утіхи.
  Велика проблема полягає і в тому, що ніхто не вчить нас правильно розслаблятися і дійсно вирішувати свої емоційні проблеми, а от рад із серії «з'їжте шоколадку, відчуєте себе краще» - хоч греблю гати. Емоційні проблеми, так само як і будь-які інші, треба вирішувати, а не накопичувати.

 • Якщо вас щось дратує, але ви не маєте можливості позбутися від дратівної фактора, допомагає важка фізична активність.

 • При застарілому «уповільненому» конфлікт - навпаки, розслаблюючі процедури.


 • У будь-якому випадку, постійно є шоколадки - це не вихід.
  Як побороти тягу до солодкого: чесно зізнатися самій собі, що ж вас так бісить. Може, це нелюбима робота чи не надто розумний і чуйний начальник? Або ви звикли прикидатися, що ваш чоловік ідеальний, але відчуваєте брак уваги і відсутність близькості в сім'ї? Для початку точно визначте свої емоції, запишіть їх на папері, і подумайте, як ви можете виплеснути їх, не захоплюючись переїданням, і не займаючись чимось деструктивним.

  Рекомендуємо: психологічна корекція ваги
  Чому хочеться солодкого після їжі?

  Якщо вам постійно хочеться солодкого навіть після ситного обіду, можливі два варіанти:

 • або ви не їсте достатньо вуглеводів для своєї ваги і типу фізичної активності, і тіло намагається компенсувати таким способом дефіцит глюкози,

 • або ж ви просто звикли до десертів, та їсте їх чисто по інерції.


 • Щоб подолати тягу до солодкого вчіться харчуватися збалансовано в першому випадку, і просто відмовляйтеся від шкідливої звички у другому.
  Чому під час місячних хочеться солодкого?

  Власне, відповіді на це питання не дають навіть вчені. Одні дослідники стверджують, що так тіло реагує на втрату великої кількості заліза з кров'ю. Є й поведінкова гіпотеза - ми намагаємося зняти певний дискомфорт за допомогою поїдання їжі, яка асоціюється у нас з чимось приємним.
  Як зменшити тягу до солодкого під час менструації? Їжте різноманітно і збалансовано, і дозволяйте собі більше відпочинку в ці дні.
  Чому хочеться солодкого перед місячними?

  Вчені помітили одну закономірність - продуктові «тяги» виникають частіше у тих, хто багато нервує і незбалансовано харчується. Так що іноді «порушуйте» свій низькокалорійний раціон корисними продуктами, і кілограми цукерок залишаться в безпеці.
  Постійно хочеться солодощів взимку?

  Зазвичай це хвилює тих, хто прагне схуднути. Люди занадто захоплюються урізанням калорій, і тягою до солодкого організм відповідає на прагнення є як можна менше. Намагайтеся не урізати раціон більше, ніж на 500-600 ккал навіть у розвантажувальні дні, і проблема вирішиться.
  Хочеться солодощів ввечері?

  Тяга до солодощів вечорами може бути пов'язана і з психологічною втомою від щоденних обов'язків, і з незбалансованим раціоном. Прислухайтеся до себе - можливо, ви просто недоедаете вуглеводів або занадто багато працюєте. Постарайтеся усунути цю причину.
  Будьте уважні до себе, і, ось побачите, тяга до солодкого відступить.
  Фітнес-тренер Олена Селіванова - для http://diety.pp.ua/


  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/chomu-hochetsya-solodkogo-yak-poboroti-postynu-tyagu-do-solodkogo-pri-shudnenn_4.gif-->Чому хочеться солодкого, як побороти постійну тягу до солодкого при схудненні
  Що з солодкого можна їсти при схудненні? Що з солодкого можна їсти при схудненні?
  Багато хто не уявляє життя без солодощів, тому і дієти для них болісно. Однак, є такі ласощі, які можна вживати при схудненні без шкоди для фігури.
  Відмовитися від солодкого і схуднути, психологія заміни борошняного Відмовитися від солодкого і схуднути, психологія заміни борошняного
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-12/vdmovitisya-vd-solodkogo-shudnuti-psihologya-zamni-boroshnyanogo_691.jpeg--> Мало хто знає, що людський
  Чому на дієті завжди хочеться їсти? | Для схуднення Чому на дієті завжди хочеться їсти? | Для схуднення
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/chomu-na-dyet-zavzhdi-hochetsya-yisti-dlya-shudnennya_201.gif--> Ефективний контроль власної ваги можливий
  Вуглеводи для схуднення: що кажуть дієтологи? Вуглеводи для схуднення: що кажуть дієтологи?
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/vuglevodi-dlya-shudnennya-scho-kazhut-dyetologi_141.jpeg--> Їсти чи не їсти вуглеводи при схудненні?
  Як їсти солодке і не поправлятися? Все досить просто. Необхідно лише дотрим ... Як їсти солодке і не поправлятися? Все досить просто. Необхідно лише дотрим ...
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/yak-yisti-solodke-ne-popravlyatisya-vse-dosit-prosto-neobhdno-lishe-dotrimuvatisya-klkoh-prostih-pravil-spozh
  Як перестати їсти солодке? Що робити, якщо звичка щодня балувати себе десер ... Як перестати їсти солодке? Що робити, якщо звичка щодня балувати себе десер ...
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/yak-perestati-yisti-solodke-scho-robiti-yakscho-zvichka-schodnya-baluvati-sebe-desertami-negativno-vplivaye-n
  [vk]
  Войти через:
  [/vk] [vk][/vk] [odnoklassniki][/odnoklassniki] [facebook][/facebook] [mailru][/mailru] [google][/google] [yandex][/yandex] [vk]
  [/vk]