» » Як використовувати цикорій з імбиром для схуднення - рекомендації досвідчених дієтологів і відгуки
 • автор: admin  
 • (16-03-2015, 15:40)   
 •   0   
 •  268 

Цикорій для схуднення
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/yak-vikoristovuvati-cikory-z-mbirom-dlya-shudnennya-rekomendacyi-dosvdchenih-dyetologv-vdguki_861.jpeg-->Як використовувати цикорій з імбиром для схуднення - рекомендації досвідчених дієтологів і відгуки
Використовувати цикорій з імбиром для схуднення для схуднення стали з легкої руки тих дієтологів, які вважають головним ворогом сучасної людини звичайний чорний кави. У класичної радянської дієтології «за Певзнером» кава вважався шкідливим тому, що блокує засвоєння вітамінів групи В і провокує неврози. Дійсно, підвищене нервове збудження у людей, що зловживають звичайним кави - типовий симптом. Ось тоді на сцену вийшов цикорій - найбільш схожий за смаком напій, майже не містить калорій, і здатний замінити звичне ранкове задоволення.
Докладно: розчинний цикорій: користь і шкода, протипоказання.
Трохи пізніше з'ясувалося, що цикорій має ще й спеціальними властивостями, що сприяють швидкому схудненню.

http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/yak-vikoristovuvati-cikory-z-mbirom-dlya-shudnennya-rekomendacyi-dosvdchenih-dyetologv-vdguki_762.gif-->Як використовувати цикорій з імбиром для схуднення - рекомендації досвідчених дієтологів і відгуки


ЦИКОРІЙ З ІМБИРОМ ДЛЯ СХУДНЕННЯ : ЯК ЦЕ ПРАЦЮЄ?


Зниження ваги зазвичай «стопориться» про дві банальні речі:

 • незвичний раціон, повний досить позбавлених смаку продуктів та напоїв;

 • постійне почуття голоду, принаймні, поки організм не адаптується до низькокалорійній дієті.


 • http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/yak-vikoristovuvati-cikory-z-mbirom-dlya-shudnennya-rekomendacyi-dosvdchenih-dyetologv-vdguki_443.jpeg-->Як використовувати цикорій з імбиром для схуднення - рекомендації досвідчених дієтологів і відгуки

  Як не дивно, на дієті для схуднення нам часто не вистачає не солодкого смаку, а горького.
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/yak-vikoristovuvati-cikory-z-mbirom-dlya-shudnennya-rekomendacyi-dosvdchenih-dyetologv-vdguki_594.gif-->Як використовувати цикорій з імбиром для схуднення - рекомендації досвідчених дієтологів і відгуки
  За даними дієтолога проекту " Міс Всесвіт Тані Цукерброт, навіть якщо ми їмо досить клітковини і білка, голод може бути сильним просто тому, що ми недоедаем природних гіркоти.
  У «недиетическом» меню це всілякі пікулі, маринади, копченості, чорну каву, деякі види ковбас. У класичному дієтичному нам залишаються тільки гіркі трави, але культура їх вживання у нас не особливо розвинена.
  Майже будь-яка дієта обмежує напої з таніном і кофеїном, в цій ситуації цикорій може допомогти, хоча б, давши нам трохи природної гіркоти. Чашечка цього «кофезаменителя» після їжі як би сигналізує організму, що трапеза закінчена, і дозволяє утримати ситість довше.
  Другий момент - цикорій вирівнює рівень цукру крові, бореться з негативними наслідками переїдання солодощів, фруктів і виробів з білої муки. Доведено, що цей напій покращує стан діабетиків. Він же допомагає не відчувати сильних перепадів апетиту при схудненні.

  ІМБИР З ЦИКОРІЄМ ДЛЯ СХУДНЕННЯ : ВІДГУКИ


  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/yak-vikoristovuvati-cikory-z-mbirom-dlya-shudnennya-rekomendacyi-dosvdchenih-dyetologv-vdguki_695.jpeg-->Як використовувати цикорій з імбиром для схуднення - рекомендації досвідчених дієтологів і відгуки

  Мало хто з авторів відгуків про цикорії для схуднення пише, що напій з нього дійсно може замінити каву. Насправді, розведений у воді порошок, швидше, нагадує не дуже якісний розчинну каву з добавкою пелюсток хризантеми. Але суть зовсім не в цьому. Цикорій містить пектин, який допомагає «заспокоїти» бурчащий від голоду живіт. Саме тому більшість тих, що худнуть залишають позитивні відгуки про цей помічника в нелегкій справі дотримання низькокалорійної дієти для схуднення.
  Однак схуднути без зміни раціону розчинний цикорій не допомагає. Ті, хто намагається замінити один з прийомів їжі, часто терплять фіаско, особливо якщо цей прийом - вечеря. Різко перебудовувати свій раціон, в надії швидко позбутися від накопичених кілограмів не варто. Ви можете скільки завгодно довго говорити собі: «я зможу», але випиваючи розведений у воді цикорій замість вечері, ви прокладаєте прямий шлях до холодильника після нього. Якщо хочете «замінювати» - додайте до напою, хоча б, 150 г білкового страви.

  ДІЄТОЛОГИ ПРО ЦИКОРІЇ ДЛЯ ЗНИЖЕННЯ ВАГИ


  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/yak-vikoristovuvati-cikory-z-mbirom-dlya-shudnennya-rekomendacyi-dosvdchenih-dyetologv-vdguki_586.jpeg-->Як використовувати цикорій з імбиром для схуднення - рекомендації досвідчених дієтологів і відгуки

  Автор книги і головний лікар клініки зниження ваги «Риммарита» Р. Мойсенко стверджує, що цикорій може послужити хорошу службу тим, хто вирішив відмовитися від кави, але поки не може цього зробити. Будучи прихильницею класичній у вітчизняній медицині точки зору про те, що кава - це отрута, Римма Василівна заохочує вживання розчинної цикорію худеющими.
  А от сучасні американські і канадські дієтологи проти будь-якого насильства над раціоном». Автор EatStopEat Маячня Пілон пише у своєму блозі, що чим менше ви будете відмовлятися від звичних нейтральних продуктів, і замінювати їх БАДами, тим краще. Цей автор вважає, що пектин можна отримувати і з яблук, а чашка кави - єдине, що може порадувати сучасної людини з ранку.
  Загалом, нешкідливий напій, і дещо підвищує комфортність дієти. Купуйте сорту цикорію без рослинних вершків, худніть, і будьте здорові.

  Фітнес-тренер Олена Селіванова - для http://diety.pp.ua/ .
  загрузка...
  Написати Вконтакте